Menu
Úvod  › 

Jak poznat nevěru ženy

Máte úžasnou manželku či přítelkyni, váš vztah je bez jediného mráčku a oba dva se cítíte spokojeně, ovšem vám i přesto tu a tam prolítne hlavou myšlenka jak poznat nevěru ženy. Ačkoli jste skálopevně přesvědčeni, že by vás ta vaše v životě nepodvedla, brouček pochybností se možná čas od času usadí i ve vaší hlavě. Rozhodně není pravdou, že by byli nevěrní jen muži ? ženy jsou v tomto ohledu hodně podceňované a přitom umí pěkně vytasit drápky! Chcete vědět, jak poznat nevěru ženy? Pak si nenechte ujít následující řádky!

Jak poznat nevěru ženy - odhalující signály

Ačkoli vás to možná překvapí, ženy dle statistiky podvádí stejně tak často jako muži. Stejným překvapením může být i počet mužů, kteří se více než čehokoli jiného bojí právě nevěrné manželky či přítelkyně. Je nevěra vaší drahé polovičky i vaší noční můrou? Pak rozhodně čtěte dál!

Konec hádek

Ustaly u vás doma hádky kvůli maličkostem? Dokázala vám vaše milá vyčítat, že nechcete vyrazit ven s jejími kamarády nebo že nejste schopný udělat si čas a jít s ní na oběd a najednou jí stejné skutečnosti vůbec nevadí? Máte pocit, že jí teď vůbec nic nerozhází? Možnosti jsou dvě: buď dospěla ke změně, nebo si našla někoho, kdo s ní na ten oběd vyrazí i bez řečí.

Na otázku odpovídá otázkou

Zeptal jste se jí, kde celý den byla a její odpovědí byl útok na vaší maličkost? Stala se z upovídané přítelkyně nebo manželky jen stroze odpovídající tajnůstkářka, která na většinu otázek odpovídá otázkou nebo vás odbude slovy "hm"? Pak i v tomto případě je na místě zpozornět a pátrat po příčině, proč došlo k takové změně.

Je samá lichotka

Zasypává vás poslední dobou nejrůznějšími lichotkami a komplimenty, ačkoli se dříve zmohla jen na občasné vyznání lásky nebo pochvalu vaší nové košile? Buď máte nesmírné štěstí a vybral jste si tu nejlepší ženu, nebo jsou všechna ta sladká slůvka jen její kompenzací špatného svědomí z toho, že vás podvádí a snaží se vám to tímto způsobem vynahradit. Chtělo by to odhalit pravdu!

Má spoustu tajemství

Zatímco dříve s vámi sdílela každý okamžik svého prožitého dne, dnes abyste z ní i jakoukoli maličkost doslova páčil. Pokud byste se chtěl dozvědět o jejích plánech nebo aktivitách, musel byste tajně slídit v jejím mobilu, kde by vás mohla nepříjemně překvapit skutečnost promazaných zpráv, což rovněž není tím nejlepším znamením.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Nevěra partnerů