Menu
Úvod  › 

Fototapety: Kochejte se nejen svými vzpomínkami kdekoli ve vašem interiéru

Chtěli byste mít obývací pokoj, který bude zcela unikátní a na první pohled svým designem zaujme každého? Kdo by si takovouto neotřelou místnost nepřál? Získat zcela jedinečný vzhled interiéru jakékoli místnosti nelze pouze klasickou výmalbou a nakoupením správného nábytku! Potřebujete prvky, jež budou právě vytvářet onu potřebnou originalitu. Mohu jimi být jak doplňky typu obrazů, tak i hodiny a jiné funkční solitéry. Mnohem lepší sázkou na originalitu jsou ale moderní fototapety! Ty dokážou dát jakémukoli prostoru punc jedinečnosti. Jaké motivy se dnes nejčastěji prosazují? Na to se zaměříme v následujících řádcích. Třeba se i vy inspirujete zajímavými a poutavými výjevy, které mohou fototapety nabídnout.

myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/krajiny/vodopad/

Ocitněte se u vodopádu

Výlet k vodopádům působí na člověka velmi osvěžujícím dojmem. Pokud si atmosféru vytvoříte přímo doma ve vašem obývacím pokoji. Fototapeta to bez problémů dokáže. Vaše křeslo nebo sedací souprava může být přímo jakoby pod vodopádem. Opticky to bude vypadat, jako by přímo na vás padla studená osvěžující křišťálově čistá voda přímo ze skal. Když se ke všemu přidají ještě stromy a lávka nad řekou, může být vytvořena dokonale věrohodná atmosféra se vším všudy. A co třeba takové ryby, vždyť ty do vody patří. Vidět je v akci přímo pod ní díky fototapetě také můžete.

Zdolejte horský masiv

Pokud naopak spíše tíhnete k zasněženým vrcholkům hor, máte je mít. Místnost může být ozdobena právě fototapetou nějakých hor. Nemusí se přitom nutně jednat o nejznámější zprofanovanou fotografii nejvyššího vrcholu na světě Mount Everest. Existuje spousta zajímavých scenérií z těch nejvýše položených míst na naší planetě. Sestavit si nábytek v daném pokoji přitom můžete bez problémů tak, že bude směřovat přímo k cestě vedoucí na vrchol. Jen si nasadíte pomyslné rukavice, oblečení, mačky a můžete vyrazit na vrchol za vyvěšení vlajky!

Octněte se v kosmu

Že byste raději vyrazili do otevřeného prostoru kosmu? Proč ne? S živou fototapetou nebudete ani potřebovat skafandr. Bohatě vám postačí pohled na krásu a nekonečnost celého vesmíru. Klidně si můžete ukazovat jak na jednotlivé planety, tak i na hvězdy, Slunce a mnohé další úkazy, které se v nekonečném kosmu nacházejí. A že jich není málo...

Pohoda u moře

Těšíte se na dovolenou u mořských břehů? Když člověku omývají nohy vlnky moře a sluníčko zrovna zapadá, cítí se doslova dokonale. Moře se vyznačuje zcela specifickou atmosférou. Pokud se i vy budete chtít opalovat, klidně si roztáhněte sedací soupravu a pohodlně se natáhněte. Bronz asi v interiéru nechytíte, nicméně s fototapetou si lze dopřát velmi podobnou simulaci, kterou si budete prostě užívat. Zajímavé jsou i variace fototapet znázorňujících podmořský život. Ten je neskutečně bohatý a pohled na kraby, spousty ryb, medúzy anebo chobotnice je kouzelný. Neopren a šnorchl přitom můžete s klidným srdcem nechat ve skříni a pošetřit jej až na skutečnou dovolenou pod mořskou hladinou.

Myloview.cz

Je libo autodílny nebo jiné specifické prostředí?

Není problém vybrat si i jiné zajímavé motivy, jež jsou poněkud méně tradiční. Na mysli máme například autodílnu. Prostředí, v němž opravujete nějaké krásné staré auto s naleštěnými blatníky a karoserií, rozhodně stojí za zhlédnutí. Jakýkoli nadšenec do automobilového sportu a veteránů se bude doslova rozplývat. A co třeba takové děti? I ony si zaslouží své království v podobě, jež jim bude maximálně vyhovovat. Dětští hrdinové na fototapetách vypadají perfektně. Nemusí se přitom nutně jednat pouze o animované postavičky. Puberťáci uvítají kupříkladu velkou fotografii svého pěveckého nebo hereckého idolu. Mohou se tak na jakkoli dlouhou dobu ocitnout přímo na koncertu. Když si navíc pustí na počítači nebo v jiném zařízení hudbu, celé prostředí bude maximálně autentické se vším všudy. Dopřát dětem i dospívajícím klukům či holkám tento zážitek můžete za minimální cenu. I oni samotní si ostatně mohou sami zvolit takový motiv, který jim bude vyhovovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Fotografování