Menu
Úvod  › 

Maličkosti, kterých si muži nevšimnou, ale my je hrotíme!

Ach, my ženy, řešíme každičký detail. Potřebujeme být pro sebe a své okolí naprosto perfektní! Všimneme si i toho nejmenšího.

JENŽE chlapi jsou jiní. Nevšímají si tolik drobností a vlastně je ani neřeší. Proto se stává, že my trávíme hodiny a hodiny úpravami, které pak oni nevidí. Zvrácené, že? Pojď se na ty nejčastější maličkosti, kterých si muži nevšimnou, ale my je hrotíme, podívat!

Bezchybně nalakované nehty! Manikúra a pedikúra patří do tvé rutiny před každou schůzkou. Je chvalitebné, pokud jsi upravená a staráš se o svůj zevnějšek. Ale jestli máš nebo nemáš nalakované nehty a jakou barvou... to chlapa nebude zajímat. Tedy rozhodně to nebude priorita číslo 1!

Řasenka - ano nebo ne? Věděla si, že spousta mužů vlastně ani neví, jestli se maluješ? Pokud si dáváš jen řasenku a lehký make up, tak vlastně ani netuší, jestli na sobě něco máš "napiplané".

Nové vlasy! Obarvila ses z oříškové hnědé na kaštanově hnědou? Můžu tě ujistit, že mužská část obyvatelstva si toho nevšimne. Možná se zarazí, jestli na tobě není něco nového, ale možná ani to ne. Taky nepoznají střižení vlasů o 5cm a rozhodně se nezajímají o to, že sis vlasy nemyla dva dny, že máš roztřepené konečky nebo že máš 2cm odrostu.

Sladěné boty s kabelkou! Trávíme hodiny před skříní, abychom si vybraly ten nejlepší outfit. Musím tě ujistit, že tvůj partner to nebude zdaleka tak hrotit jako ty. Nevšimne si, že sis báječně sladila boty s kabelkou a páskem, ani ti to nepochválí. Důležitý je celkový dojem.

Zhubla si? Jsi nadšená, že máš dole 5kg a nadšeně to líčíš svému protějšku! Jo, těch pár kilo na tobě zřejmě není vůbec znát. Muži by si všimli až, když bys zhubla ze 150kg na 50kg. Nějaký to kilo sem a kilo tam...

Dokonalé oholení! Holíš se v koupelně, kde nemáte zrovna dobré světlo a pak si venku všimneš "ostrůvku" chlupů u kolene... to je klasika. Myslím, že muž vedle tebe má na práci jiný věci, než si všímat takových detailů a smát se ti k tomu. Navíc on sám není vždy dokonale a hladce oholen.

Celulitida, strie a další malé nedokonalosti... Možná se příliš pozoruješ. Kladeš na sebe vysoké nároky, chceš být bezchybná. Každá máme něco, žádná nejsme dokonalá. No tak máš nějakou vadu na kráse, i přesto si můžeš najít muže, pro kterého budeš ta nejkrásnější. Není třeba být vždy dokonalá. Jsme pouze obyčejní lidé. Určitě o sebe nepřestávej pečovat, starej se o svůj vzhled, ale nemusíš být vždy nejkrásnější na 100%!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Líčení