Menu
Úvod  › 

Kosmetické faily, které se mužům nelíbí!

Méně je někdy více. Toto pořekadlo platí obzvlášť, co se týče kosmetiky. Ženy si myslí, že čím více toho na sebe naplácají, tím budou krásnější. To je ale OMYL!

Zeptala jsem se pár mužů v dotazníku, co se jim na ženách nelíbí (konkrétně na líčení). A tady jsou odpovědi, kterými se můžeš inspirovat a nechat se poučit.

Příliš mnoho paštiky na obličeji! Při volbě make upu by sis měla dávat opravdu pozor, aby odstín seděl k tvé pleti. Mezi krkem a obličejem by neměl být vidět rozdíl. Také se prodávají make upy s různými podtóny. Udělej si na internetu test, abys zjistila, jestli jsi spíše do růžova, do žluta nebo jsi čistě neutrální typ. To ti pomůže s výběrem.

Tvářičky jako má Marfuška! Ani s tvářenkou (obzvlášť s těmi, které mají nepřirozené odstíny) bys to neměla přehánět. Poklepej lehce štětcem na jablíčka, aby tvá tvář získala trochu života, ale rozhodně nedělej velké červené čáry po obličeji.

Proč se tak leskneš? Rozjasňovač je trendem posledních pár let. Někteří jemu ještě nepřišli tak úplně na chuť. Je pěkné dodat tvar obličeji pomocí tohoto třpytivého prášku, ale brzdi! Konec konců by to mohlo vypadat, jakože jsi zpocená a leskneš se až na prdeli.

Obočí nemá vypadat jako dva slimáci! Je perfektní, pokud máš pěkně upravené obočí. Přeci jen rámuje tvůj obličej, tak by ses o něj měla starat. Ale nemělo by být výraznější více, než je přirozené. Zbytečně si je k sobě nepřibližuj a nezvýrazňuj až do černa, když máš světle hnědé vlasy.

Místo řas pavoučí nožičky! Která z nás by nechtěla mít krásné, černé a dlouhé řasy? Tak si dáváš tunu řasenky, až se ti řasy slepí a žmolkují. To nevypadá zrovna pěkně. Pokud máš s tímto problém, zkus sáhnout po umělých (ale přirozených) nalepovacích řasách.

Rty až trapně zvětšené! Velké rty se dají nafejkovat tím, že zajedeš konturkou lehce za linii tvých rtů. Ve městě však potkávám slečny, které tohle neumí nebo to až přehánějí. To už by byl lepší botox...

Nehty, kterých se muži bojí! I nehty jsem zařadila do líčícího procesu. Některé muže až děsí, když má žena kilometrové nehty tvarem do špičky. To pak lehce někoho škrábne a to není zrovna příjemné. Co takhle zkusit kratší délku? I tak budou vypadat senzačně, hlavně, že jsou upravené! Nic se nemá přehánět, všeho je třeba s mírou. Nechceš přece vypadat jako chodící klaun. Jednou se podíváš na fotky z této doby a bude ti to připadat k smíchu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Líčení