Menu
Úvod  › 

Co o vás říká lak na nehty

Lakujete si nehty červeným, růžovým, nebo bezbarvým lakem? Víte, co to o vás vypovídá a jak takové nehty správně nosit?

Ostře růžová: Pozor sexbomba!

Ženy, které nosí ostře růžový lak na nehty, jsou šik, sexy a sebevědomé. Jde o velmi ženskou barvu, která vyžaduje, aby si žena sebou byla jistá a snesla pohledy, které přitahuje. Touto barvou si lakují nehty ženy, které jsou rády středem pozornosti.

Jak je nosit: Pokud máte nehty na rukou nalakované ostře růžovým lakem na nehty, prsty na nohou přetřete už jen bezbarvým lakem nebo velmi nenápadnou barvou, abyste diváky nepřetěžovala.

Žlutá: Vyznavačka módních trendů

Žlutě nalakované nehty svědčí o ženě, která vyznává módní trendy a má jedinečný smysl pro styl. Tato barva svědčí o vašich uměleckých sklonech nebo jisté rebelii. Žluté nehty vypovídá též o optimistickém založení.

Jak je nosit: K žlutě nalakovaným nehtům se hodí sportovní styl, například džínové oblečení. Skvěle budou ladit ke kouřovým slunečním brýlím.

Korálová: Připravena na léto

Korálová barva laku na nehty vypovídá o vaší vášni pro léto, teplo a romantiku. Tento odstín laku je velmi ženský, působí optimisticky a zároveň něžně.

Jak je nosit: Korálový lak na nehty můžete nosit k elegantnímu, stejně jako sportovnímu stylu. Skvěle bude vypadat s letními rozevlátými šaty. Uvědomte si však, že tento odstín vyžaduje perfektní pedikúru a manikúru, protože zvýrazní tóny pokožky.

Bezbarvý lak: Klasická elegance

Ženy, které si lakují nehty bezbarvým lakem, jsou konzervativně založené, nerady dělají změny a vyznávají klasickou eleganci. Nemají rády prvoplánovité věci a hledají sofistikovanost.

Jak je nosit: Bezbarvý lak na nehty vyžaduje skvěle upravené ruce i nohy, protože neodpoutává pozornost od pokožky. Lépe se bude vyjímat na opálené pokožce.

Světle růžová: Koncentrovaná ženskost

Jestliže patří mezi vaše oblíbené barvy laku na nehtu světle růžová, působíte na své okolí velmi žensky a elegantně. Potrpíte si na perfektní vzhled a víte, že s tímto odstínem nemůžete šlápnout vedle.

Jak je nosit: Je úplně jedno, jestli jdete do kanceláře, na prezentaci, nebo na koktejl do baru. Ať už si ke světle růžovým nehtům vezmete malé černé s perlami nebo džíny s žabkami, budete vypadat dobře.

Červená: Sexy výzva

Těžko můžete dát okolí jasnější výzvu než červeným lakem na nehty. Signalizujete tak, že jste připravená na lásku, flirt, nové podněty a vlastně cokoli nového. Jste otevřená a vstřícná.

Jak je nosit: Červenou můžete nosit současně na nehtech na rukou i na nohou. Můžete dokonce kombinovat i různé odstíny, aniž byste vypadala trapně.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 stylových pravidel, která byste měla porušit
Co musíte udělat pro své nehty
Lámavé a roztřepené nehty: Jak na ně
Co prozradí nehty o vašem zdraví