Menu
Úvod  › 

Tipy na Silvestra, když jste single

Vánoce o samotě někomu vůbec nevadí, jiný je z toho na prášky. Pro mě je to den, jako každý jiný. Nicméně Štědrý den většina lidí tráví s rodinkou. Ať už u bratra, sestry, rodičů, babičky. Se Silvestrem je to v případě, že jste single krapet horší, pokud se vám nechce sedět s babičkou v houpacím křesle u televizní obrazovky a o půlnoci zapálit prskavku.

Poslední den v roce slavíme většinou v kruhu přátel velkolepými oslavami zahrnující potoky či řeky alkoholu, ohňostrojem, hudbou, smíchem. Loňský rok jste možná slavili společně se svým partnerem, ale letos jste už single a nemáte nejmenší tušení, jak tento poslední rok v roce přivítat? Pak vám přinášíme nějaké tipy, které mohou přijít vhod.

Zdroj:Tipy na Silvestra

Buďte s přáteli

Jestliže nemáte chuť zalézt někam do osamění a nevadí vám parta dobrých přátel, pak se zavčasu domluvte na nějaké společné akci. Ne každý bude na Silvestrovské párty tvořit pár. Takových single jedinců se najde určitě více.

Jeďte na hory

Vyrazit můžete s přáteli či blízkou rodinkou na hory. Určitě se tím rozptýlíte a navíc příroda je balzám na duši. Prostředí jako z pohádky vám určitě prospěje. Navíc pokud půjdete na nějakou místní oslavu, můžete tam někoho zajímavého potkat.

Silvestr s kamarádkou

Určitě se najde minimálně jedna kamarádka, která je také single. Silvestra můžete oslavit spolu. A nemusíte sedět jen doma a stěžovat si na chlapy. Zamluvte si pokoj někde v horském penzionu a jeďte si to obě společně pořádně užít.

Pozvěte někoho k sobě domů

Jestliže máte domácí prostředí rádi a nevadí vám sedět na Silvestra doma, ba naopak vám to nanejvýš vyhovuje, pozvěte si domů nějaké přátelé. S lidmi které známe, rozumíme si s nimi je nám vždy o poznání veseleji. A kamarád či kamarádka mohou vzít sebou ještě i své přátelé. Rovněž roste šance poznat někoho nového.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční svátky