Menu
Úvod  › 

9 vět, které v posteli muži nenávidí

Vyslovte jedinou z nich a veškerá vášeň zmizí v nenávratnu. Následující věty jsou při sexu nepřípustné (za žádné situace) a neodpouští se (nikdy).

1. "Už budeš?"

Těžko byste hledala přímočařejší způsob, jak dát svému protějšku najevo, že už sex příliš protahuje, poněkud se nudíte a raději byste šla umývat nádobí. A těžko se také divit, že ho to urazí a na jeho erekci má toto prohlášení naprosto likvidační vliv.

2. "Neslyšíš malého?"

Jestli ho do této chvíle nenapadlo, že by mohlo vaše dítě brečet, teď už se nebude moci soustředit na nic jiného, než jestli svým souložením nezpůsobujete vašemu drobečkovi nějakou celoživotní duševní újmu. Gratulujeme.

3. "Už jsem byla tak blízko."

Buďte tak hodná a oznamujte nám jen ty situace, kdy už tam skutečně budete. Blízko se nepočítá. Tečka.

4. "Tohle znaménko jsi měl vždycky?"

Chápeme, že situace, kdy máte tak blízko naše nahé tělo, mohou svádět k anatomickému zkoumání, ale pokuste se svým pseudolékařským tendencím odolat. Pokud chcete analyzovat stav naší pokožky, hustotu vlasové kštice, nebo kondici penisu, nechte si alespoň základní společenský odstup od soulože.

5. "My už si vůbec nepovídáme."

To je klidně možné, ale teď to nevylepšíme. Smiřte se s tím, že v ložnici se zkrátka nekoverzuje - s výjimkou popisu erotických fantazií.

6. "Myslela jsem, že bych koupila ty světlé závěsy do kuchyně."

Nezlobte se na nás, ale jediné, na co chceme, abyste v posteli s námi myslela, je náš penis a pokud to nevíte (a ještě jste schopná své myšlenkové úlety ventilovat nahlas), je s podivem, že jste se dokázala dožít tak vysokého věku.

7. "Nevypadám tlustě?"

A proč se vlastně ptáte? Jakože byste se sexem počkala do té doby, než zhubnete? Nebo snad skutečně čekáte, že vám ve vypjaté situaci řekneme pravdu? Odsouhlasili bychom vám i to, že máte tři nohy, jen abyste přestala s hloupými otázkami.

8. "Líbím se ti?"

Viz předchozí bod.

9. "Fuj!"

Je úplně jedno, v jaké souvislosti tenhle výrok zazní, ale můžeme vám garantovat, že spolehlivější zabiják vášně nenajdete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články