Menu
Úvod  › 

7 vět, které nechce v posteli žádný muž slyšet

Chcete spolehlivě zchladit i tu nejžhavější chvilku a zmrazit jakékoli vášně? Použijte v posteli některou z následujících vět. Efekt zaručen!

"Už budeš?"

Co to je, proboha za otázku? Podobnou větou postavíte svého milence do pozice školáčka, který si nedostatečně rychle zavazuje boty. A logicky se tak ocitnete v pozici nervózní matky. Zní to skutečně sexy, nemyslíte?

"Počkej. Nepláče náhodou Pepíček?"

Nic proti dětem, ale jejich vliv na sexuální život je rozkladný. Skutečně se domníváte, že pokud půjdete ke řvoucímu Pepíčkovi o pět minut později, nechá to nesmazatelné následky na jeho duševním vývoji? Protože neustálé odbíhání k dětem zanechá nesmazatelné důsledky na erotickém sebevědomí vašeho partnera.

"Už jsi byl hodně blízko."

Ať už si o mužích myslíte cokoli, buďte ujištěna, že jednou z nejlepších částí sexu je pro nás vaše vyvrcholení. Jen málokdo z nás je natolik ješitný, aby se domníval, že přivede každou ženu k orgasmu prakticky jen pohledem, ale pokud se naše úsilí dlouhodobě a opakovaně nedaří, těžce hledáme motivaci.

"Tohle tvoje mateřské znaménko má divný tvar."

Můžete nám po sexu šeptat, jací jsme byli úžasní (ať už je skutečnost jakákoli), nebo můžete mlčet, ale vyvarujte se zkoumání našeho tělo a upozorňování na jeho anomálie. Poslední, co chceme po erotickém prožitku slyšet, je konstatování, že máme divný tvar prstů u nohou, nebo křivý penis.

"Proč si se mnou nikdy nepovídáš?"

Klidně s vámi budeme dvě hodiny drbat vaše kamarádky a občas jsme ochotni pustit se i do diskuse o budoucnosti našeho vztahu (ačkoli to není právě kratochvíle, kterou bychom vyhledávali), ale nechtějte to po nás v posteli. V posteli se souloží, nebo spí. Nic jiného. Tečka.

"Ten strop by potřeboval vymalovat."

Ano, skutečně nás těší, že při sexu s námi myslíte na popraskaný strop. Příště zkuste při intimnostech navázat konverzaci o zdražení plynu.

"Nepřibrala jsem?"

Co čekáte, že vám na tuto otázku odpovíme? Tím spíš, pokud ji položíte v posteli. Můžeme být upřímní a připravite se tak o nadcházející potěšení (a v tom případě by naše upřímnost hraničila se slabomyslností), nebo vypustit z pusy milosrdnou lež, které stejně nebudete věřit a budete chtít stále dokola ujišťovat. Proto se raději neptejte a všichni zúčastnění budou spokojeni.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
6 způsobů, jak oživit váš sexuální život
Nedostatečné zvlhčení: Když sex bolí
10 sexuálních praktik, které raději nezkoušejte
Co o vás vypovídají erotické fantazie
10 nejčastějších důvodů, proč ženy předstírají orgasmus