Menu
Úvod  › 

Co dělat, když je muž skutečně špatný v posteli

Vypadalo to, že z vás bude naprosto dokonalý pár. Do té doby, než jste se ocitli v posteli a vy jste zjistila, že sex s ním je utrpení. Dá se s tím vůbec něco dělat?

Absolvovali jste spolu pár schůzek a skvěle jste si rozuměli. Logicky jste ho tedy po romantické večeři pozvala k sobě domů a do své postele. Jenže právě tady všechna pozitiva skončila a vy jste prožila jeden z nejhorších sexů vašeho života. Ráda byste s ním randila dál, jenže představa, že byste se s ním měla pustit do nějaké další erotické akce vás naplňuje skutečnou hrůzou. Co teď?

Sdělit mu jen tak mezi řečí, že si víc zábavy užijete se svou vlastní rukou, je přirozeně nemyslitelné (pokud to tedy nemá být to poslední, co mu sdělíte). Na druhou stranu se vám svírá žaludek, kdykoli se situace přiblíží k tomu, že byste měli začít odhazovat oblečení. A správně tušíte, že na vztah založený na intelektuálním porozumění a předříkávání básniček velmi pravděpodobně nebude chtít přistoupit. Klidně ale můžete zůstat v klidu a dát mu ještě šanci. Možná, že se z vašeho zoufalého nemehla nakonec vyloupne postelový superman.

Dejte mu druhou šanci

V první řadě si uvědomte, že první sex není nikdy skvělý a jen zřídkakdy je vůbec dobrý. Má totiž všechny předpoklady k tomu, aby se nepovedl: Oba dva jste nervózní, neznáte vzájemně své potřeby a preference, ale ani svoje hranice, takže nevíte, jak daleko ne/můžete zajít. Možná váš nový objev umí fantastickou masáž G bodu, ale netroufne si ji předvést při prvním sexu, aby vás nevyplašil.

Při další postelové seanci byste proto měli postupovat pomalu, zvolna a dát si dostatek času. V žádném případě nic nepředstírejte, pokud nechcete, aby techniku, která vám nic neříká, nenasazoval při každé další akci. Reagujte jen na ty podněty, které jsou vám skutečně příjemné a vzrušují vás. V takovém případě však na druhou stranu neváhejte dát najevo, že se vám ta či ona technika líbí. Buďte spravedlivá a uvědomte si, že ani ten sebezdatnější muž nedokáže číst z vašeho čela, co je vám příjemné a co nikoli. Řídí se právě vašimi verbálními projevy a pokud je předstíráte, obelháváte tak sama sebe. Klidně mu na rovinu řekněte, co se vám líbí a co by si mohl raději odpustit. A o to samé požádejte jeho (co vy víte, třeba ani on nebyl vaším prvotním výkonem nijak nadšen). Jakmile začnete předstírat (byť i s dobrým úmyslem zvednout mu sebevědomí), jste na nejlepší cestě do pekla.

Pusťte si video

Vaším základem by měl být upřímný rozhovor o vašich sexuálních preferencích. Je samozřejmé, že na něj v začátcích vašeho vztahu zřejmě nevybalíte, že jste příznivkyní latexových kombinéz a SM praktik. Nicméně můžete se například společně podívat na erotické video, které vás vzrušuje a tak mu nenápadně ukázat, jakým směrem by se měl v budoucnu ubírat. Pokud si troufnete, klidně mu předveďte i masturbaci. Vy sama nejlépe víte, jak se vzrušit a pokud má základní pozorovací schopnosti, může se leccos přiučit.

Nebojte se ho citlivě navigovat přímo při činu. Jestliže je například příliš agresivní a jeho počiny jsou pro vás bolestivé a nepříjemné, požádejte ho, aby ubral na intenzitě a zdůrazněte, že vás mnohem víc vzruší jemnějšími doteky. Dělejte to však citlivě, aby nezískal pocit, že při sexu s vámi skládá maturitu před přísnou komisí.

Nejpozději po několika týdnech byste měla zaznamenat znatelné zlepšení jeho postelových výkonů. Pokud se tak nestane, buďto se budete muset spokojit s hloubkou jeho osobnosti, nebo se poohlédnout po jiném adeptovi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Sex ve třech a bondage, aneb jak to dělají ve světě
Jak mluvit nemravně při sexu
Mýty a fakta o erotických pomůckách
25 věcí, které chtějí muži v posteli
Získejte zpátky chuť na sex