Menu
Úvod  › 

6 vět, kterými ji dostanete do postele

Máte dnes večer rande a rádi byste si užili i jinde než jen na večeři? Máme pro vás věty, které ji zaručeně dostanou tam, kde ji chcete mít.

Udělali jste rezervaci do vyhlášené restaurace. Vyžehlili jste si svou oblíbenou košili. A dokonce jste možná i uklidili u vás doma. Všechno je připravené na perfektní rande, kterému chybí k dokonalosti už jen to, aby ona byla patřičně žhavá a skončila na zádech ve vaší ložnici. S pomocí následujících vět ji tam bez problémů dostanete:

"Svěřím ti tajemství..."

Nic nedokáže rozpálit ženu víc než vaše kajícné přiznání, že na vás působí tak magickou silou, které nedokážete odolat, že jí zkrátka musíte svěřit to, co jste ještě nikdy nikomu neřekli. Je samozřejmě jedno, jestli jde o věc, kterou o vás ví úplně všichni od sousedů až po nejvzdálenější sestřenice, nebo si něco vymyslíte. Důležité je, abyste působili bezradně, zranitelně a hlavně dělali dojem, že k ní chováte bezmeznou důvěru. V takové situaci bude tak polichocena, že si ani nevšimne, že ji nenápadně manévrujete do ložnice.

"Tahle tvoje piha mě dostává. Všimla sis někdy, že má tvar srdce?"

Samozřejmě jí můžete pochválit plný výstřih nebo okrouhlý zadek, ale buďte ujištěni, že tím ji rozhodně k posteli nepřiblížíte. Vyberte si nějaký poetický a sexuálně neškodný detail jejího těla a proneste o něm několik vysoce romantických vět. Bude to působit dojmem, že sex je pro vás jen jakýmsi nedůležitým vedlejším produktem, ale ve skutečnosti jste na větvi z jejího těla a samozřejmě hluboké osobnosti.

"Organizuji pomoc pro záchranu zahradních šneků."

Dobrovolnictví, charita a humanitární projekty jsou prostě nepřekonatelné. Jakmile se zmíníte o tom, že někoho nebo něco zachraňujete, okamžitě všechny ženy z kilometrového okruhu prudce zatouží po tom, aby byly také zachráněny a spaseny. A klidně i ve vaší ložnici.

"Musíš být unavená. Pojď si dát horkou sprchu a já ti potom namasíruji záda."

Rozmazlování spolehlivě neodolá žádná žena a navíc ta vidina, že by se před sexem mohla uvolnit a ještě si užila dlouhou a romantickou předehru, je naprosto spolehlivá. Zabrnkejte na její romantickou strunu (buďte ujištěni, že ji má každá žena) a je vaše.

"V budoucnu bych chtěl..."

Zmiňte se o tom, čeho byste chtěli v následujících letech dosáhnout a je spolehlivě vaše. Ženy milují cílevědomé muže, kteří mluví o budoucnosti, protože mají pocit, že kdyby do své budoucnosti zahrnul i je, získaly by spolehlivého živitele svých dětí.

"Minulý víkend jsem vzal svou neteř a synovce na výlet."

Jakmile uslyší o tom, že máte kladný vztah k dětem, zdivočí a do postele vám skočí sama. Muži, kteří jsou ochotni hrát si/bavit/brát na výlety cizí děti, jsou prostě sexy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články