Menu
Úvod  › 

Hitparáda svalů, které ženy na mužích milují

Vypracované bicepsy, svalnatý zadek, nebo raději široká ramena? Víme, kterým svalům na mužském těle dávají ženy přednost a na jakou část těla je stoprocentně dostanete.

To, že svalnaté tělo vypadá vždycky lépe než nevzhledné sádlo, je celkem známá věc, ale na co se máte v posilovně zaměřit nejvíce? Kterou vypracovanou část vašeho těla ženy nejdřív registrují a kterou je nejvíce okouzlíte? Magazín MensHealth provedl rozsáhlý průzkum, který měl zjistit, které svaly na vás ženy nejvíc milují. Víte to i vy?

1. Břišní svaly.

Kdybyste si měli vybrat jedinou část těla, kterou budete posilovat, pokuste se "vysoustružit" si na břiše pekáč buchet. Právě vypracované mužské břicho totiž ženy vnímají jako absolutně nejvíc sexy. Navíc je ploché břicho tím, čeho si na vás ženy všimnou nejdříve.

2. Vypracovaná předloktí.

I když se většina mužů domnívá, že ženy nejvíc berou na obrovské bicepsy, na druhém místě pomyslné svalové hitparády se jednoznačně umístila vypracovaná předloktí. Podle provedeného průzkumu je ženy vnímají jako znak mužnosti a údajně nejlépe vypadají vypracovaná předloktí v kombinaci s ohrnutými rukávy košile.

3. Svalnatý zadek.

Třetí místo hitparády nejoblíbenějších mužských svalů obsadil svalnatý zadek. Vypracované hýždě jsou také tělesnou částí, kterou na vás ženy zaregistrují mezi prvními. Ale pozor. Řeč je o vypracovaném nechlupatém zadku.

4. Svalnatá záda.

Vypracovaná záda, která vám vytvoří ideální siluetu ve tvaru V, obsadila čtvrté místo v žebříčku oblíbenosti u žen. Podle výzkumu, který provedli vědci z British Columbia University, je právě "véčková" silueta ukazatelem plodnosti, proto je pro ženy tak důležitá.

5. Široká ramena.

Páté místo ve svalnaté hitparádě přísluší širokým a vypracovaným ramenům. Ostatně ženy potřebují dostatek místa, na kterém se budou moci vyplakat a o co se opřít.

6. Lýtka.

I když byste to nejspíš neřekli, vypracovaná lýtka předstihla v žebříčku nejžádanějších svalů i svalnaté bicepsy.

7. Svaly na hrudníku.

Vypracovaný hrudník opět přispívá k, již zmiňované, atraktivní véčkové siluetě. Svaly na hrudníku jsou jako nejžádanější sedmé v pořadí.

8. Bicepsy.

Konečně přišla řada na ty vypracované bicepsy, které jsou tolik propagované. I přes zatvrzelé klišé jsou vypracované bicepsy důležité jen pro každou pátou ženu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Ženy