Menu
Úvod  › 

5 věcí, které chtějí muži v posteli slyšet

Když pod ním ležíte jako kus špalku a při sexu intenzivně studujete praskliny ve stropu, rozhodně si vás nezařadí na seznam nejlepších milenek svého života. Následující věci muži chtějí v posteli od žen slyšet.

Prakticky pro jakéhokoli muže na světě je neskutečně vzrušující, když je žena v posteli hlučná, nebojí se projevit a klidně je i trochu vulgární. Víte, po jakém verbálním projevu muži při sexu touží a co jim v posteli říkat, abyste vyšroubovala jejich vzrušení na maximum?

Osobní komentáře

Muži si chtějí být jisti, že si na jejich místě nepředstavujete nikoho jiného. Nemůžete proto udělat chybu, když občas vykřiknete jeho jméno. Stejně tak občas okomentujte, jak skvělé má tělo, vynikající postavu a neskutečně vzrušující je. Komentáře s osobním nádechem ho povzbudí a bude se víc snažit.

Popis akce

Pokud pod ním ležíte jako prkno a zmůžete se pouze na několik decentních vzdechů, rozhodně tím svého partnera minimálně znejistíte. Ptá se vás partner, jestli se vám milování líbí a jestli to dělá dobře? Potom to považujte za nenápadnou žádost, abyste své pocity a zejména libost dávala najevo důrazněji. Popis toho, co se vám líbí, nebo naopak nelíbí, nejenže vzruší muže, ale bude prospěšný i pro vás. Jestliže mu sdělíte, že zrovna tento druh dráždění vám připadá vzrušující, můžete vsadit své boty, že si vaší poznámku zapamatuje a v budoucnu se podle ní zařídí.

Vaše fantazie

Nic ho v posteli nerozpálí tak, jako popis vašich erotických fantazií. Muži chtějí slyšet, že jste se vždy chtěla líbat se svou nejlepší kamarádkou, pomilovat se ve třech, nebo ztrestat, coby přísná učitelka, neposlušného žáčka. Je celkem lhostejné, jestli jste o těchto porno klišé skutečně někdy snila, nebo jsou vám zcela vzdálené. Jejich popis vašeho partnera vzruší a nastartuje jeho představivost. Nebojte se, většina mužů nebude trvat na tom, aby se vaše vzrušující historky převedly do praxe, ale budou je vnímat jako jedinečnou adrenalinovou injekci vašemu milostnému životu.

Neslušná řeč

Mimo postel se můžete chovat jako dokonalá dáma, ale jakmile za vámi zapadnou dveře od ložnice, je čas dát průchod neslušným komentářům a lehce vulgárním větám. Existují muži, kterým připadají mimořádně vzrušující skutečně vulgární výrazy a pokud s tím nemáte problém, je vám přáno. Obvykle ale zabodujete i s explicitními výroky typu: "Chci tě. Vzrušuješ mě. Ano, udělej mi to." Svůj stud a zábrany si šetřete na jindy, teď je čas dát najevo, jak moc svého partnera chcete a že se vám sex s ním moc líbí.

Buďte kreativní

Muži jsou ješitní tvorové, kteří potřebují neustále povzbuzování a komplimenty. Jestliže je budete chtít podpořit a povzbudit, neexistuje na to jednodušší a efektivnější způsob než vhodné verbální projevy. Necítíte se na explicitní komentáře? Alespoň se snažte projevovat své vzrušení vzdycháním a dalšími zvukovými projevy. Tak si bude váš partner jistý, že se vám líbí to, co s vámi právě provádí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Sexuální tipy pro normální ženy
Krvácení po styku: 9 nejčastějších příčin
Sexuální tipy, které musíte vyzkoušet
Jak si vybrat vibrátor: Pravidla, která musíte respektovat