Menu
Úvod  › 

6 znamení, že nebude stát v posteli za nic

Docela se vám líbí a přemýšlíte, jestli ho pustit za dveře své ložnice. Pokud u něj shledáte některý z následujících varovných symptomů, připravte se na to, že to nebude stát za nic.

1. Spí stále ve svém pokojíku.

Pozval vás k sobě domů a vy nevycházíte z údivu, protože bydlí stále u svých rodičů a dokonce má ještě svůj pokojíček. Čím víc infantilních předmětů v něm objevíte, tím rychleji vezměte nohy na ramena (ano, plakát s Rambem je také infantilní předmět). Jestli se ještě nedokázal odpoutat od svých rodičů a dětství, budete spát s malým chlapečkem.

2. Páchne mu z úst.

Kdykoli na vás dýchne, máte chuť požádat ho, aby ten vzduch okamžitě znovu spolkl. Jestliže se snažíte stát proti větru, když s ním mluvíte, jak si myslíte, že bude vypadat sex s ním?

3. Líbá vás pouze jazykem.

Pokud se vám při každém polibku snaží zarazit jazyk hluboko do krku a udělat detailní průzkum vašich mandlí, mějte se na pozoru. U mužů, kteří vás nedokáží líbat jen něžně, můžete zapomenout na jakoukoli předehru nebo objevování těl. Jestliže si ale libujete v rychlovkách bez zbytečných průtahů, budete spokojena.

4. Neudrží oční kontakt.

Těká pohledem všude kolem vás a když se vaše oči náhodou setkají, máte pocit, že z toho dostane infarkt. očividně má problém se svým sebevědomím a důsledky toho pocítíte i při sexu. A vsaďte svou výplatu, že se vám to nebude líbit.

5. Denně cvičí v posilovně.

Nic proti borcům, kteří se starají o své tělo a udržují si figuru. Všeho ale s mírou, jestliže by mohl v posilovně i přespávat a neustále zálibně pozoruje růst svých svalů před zrcadlem ze všech myslitelných úhlů, nejspíš máte co do činění s narcisem. Buďte ujištěna, že k orgasmu ho přivede pouze váš obdiv a neutuchající příliv komplimentů.

6. Neustále dělá dvojsmyslné poznámky.

Máte pocit, že zamrzl v pubertě a jeho dvojsmyslné vtípky vás neustále uvádějí v rozpaky. Jemu však vůbec nedochází nevhodnost poznámek a vaše rozpaky nastartují jen infantilní pochichtávání. Jste si jistá, že chcete, aby detaily vašeho společného (nevalného) sexu kolovaly mezi jeho pubertálními kamarády?

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 signálů, že se mu líbíte
Kdy mu připadáte nejvíc sexy?
7 neobvyklých otázek a odpovědí o sexu