Menu
Úvod  › 

5 věcí, které chtějí ženy v posteli

Myslíte si, že ženy jsou něžná stvoření, která se chtějí především mazlit a zahrnovat v posteli romantickými řečičkami? Budete překvapeni!

1. Mluvte neslušně.

Samozřejmě ne každá z nás má žaludek na to, abyste ji při sexu častovali výrazy nejhrubšího zrna, ale na druhou stranu také málokterá z nás má žaludek na to, aby při sexu pořád dokola poslouchala, že je vaše kočička, brouček a beruška. Čas od času chceme slyšet, že nad sebou máme skutečně drsného chlapa.

2. Občas převezměte kontrolu.

Celkem chápeme, že si nechcete budovat image násilníka, ale skutečně se nemusíte bát převzít občas dominantní roli a určovat směr, kterým se budou naše ložnicové hrátky ubírat. Nemusíte si kvůli tomu samozřejmě pořizovat bičík a pouta, ale když dátě čas od času najevo v posteli svou autoritu, rády se jí podřídíme.

3. Iniciujte nové polohy.

Jistě, misionář je fajn, ale když ho tvrdohlavě praktikujete několik let po sobě, už nás těžko může okouzlit. Čas od času se pokusíme přijít s novou polohou, kterou jsme okoukly v lifestylovém časopisu, ale skutečně by se nám líbilo, kdybyste se občas pokusili o nějakou inovaci i vy sami. A je nám úplně jedno, kde svou inspiraci načerpáte.

4. Převapte nás.

Neočekáváme, že nám budete po patnácti letech vztahu nosit několikrát týdně květiny, nebo nám skládat básně. Na druhou stranu ale ani neočekáváme, že se budeme milovat při zhasnuté lampičce na stále stejné straně manželské postele. Zkuste nás alespoň občas překvapit a ozvláštnit náš intimní život něčím nečekaným. Sveďte nás na netradičním místě, vyberte nám nemravné prádlo, vezměte nás na nákup do sexshopu, nebo zapojte do hry netradiční pomůcky. Všechno se počítá.

5. Předveďte se nám.

Vykašlete se na vžité pravidlo, že na ženské tělo je lepší pohled než na mužské a ukažte se nám. I pro nás jsou vizuální podněty důležité a nic nác nevzruší tolik jako pohled na vaše vzrušení. Rády se podíváme na to, jak masturbujete, nebo se s vámi budeme milovat před zrcadlem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 vět, které nechce v posteli žádný muž slyšet
Mýty o sexu, které jsou nesmrtelné
Test: Pravda a mýty o sexu
Nejerotičtější filmy historie
Erotické hry, které oživí váš vztah