Menu
Úvod  › 

5 věcí, které musíte říkat v posteli ženám

Říkejte jí, jak ji milujete, že je krásná, líbí se vám a že se jí žádná z vašich bývalých nevyrovná. Tady je pět věcí, které chtějí ženy v posteli slyšet.

Řídíte se při svých postelových projevech tím, co byste v sexu ocenili vy? Chyba. Ženy nechtějí být instruovány, jak hluboko si mají váš penis zavést, nebo v jakém úhlu. Obvykle je ani nijak zvlášť nezajímá vaše fantazie o její mladší sestře. Jste si jisti, že víte, co chtějí ženy v posteli slyšet?

Jsi krásná.

Žádnou jinou větou nepotěšíte svou partnerku víc než právě komplimentem ohledně jejího vzhledu. Jen málokterá příslušnice ženského pohlaví totiž oplývá dostatečným sebevědomím v oblasti své konfekční velikosti, rozměrů hýždí, celulitidy či pevnosti břicha. Jestliže jí ubezpečíte, že má senzační prsa a perfektní postavu, zcela jistě si vaše výroky zapamatuje a uloží na horší časy.

Líbíš se mi.

I když vám to může připadat jako stejná jako předchozí věta, ženy mezi nimi velmi rozlišují. Řekněte jí, že se vám líbí a vzrušuje vás a máte její přízeň zajištěnou. Vaše partnerka totiž zcela jistě bude chtít slyšet nejenže má krásná ňadra, ale že se její dekolt líbí právě vám. Dejte svým komplimentům osobní rovinu a budou vyznívat mnohem přesvědčivěji a vaše drahá polovička je rozhodně ocení.

Jsi mnohem lepší než mé ex.

Je jedno, jaké máte se svými bývalkami vztahy. Můžete s nimi být na nože, nebo je považovat za své nejlepší kamarádky. Důležité však je, abyste svou současnou partnerku přesvědčili, že všechny ženy, které vám kdy zkřížily cestu, ji nesahají ani po podrážky bot. Zdůrazněte ve správný okamžik, že je tak skvělá milenka a především partnerka, o jaké jste nikdy ani nesnili. Klidně ji nahlas srovnejte se svými ex a nechte ji z toho vyjít jako královnu. Získáte tak spoustu bodů navíc.

Jsi skvělá milenka.

Většina žen tuto větu od svého partnerka nikdy neslyší, přitom se ale těžko najde taková, která by netoužila právě po titulu bohyně prostěradel. Pochvalte na rovinu její milenecké schopnosti, sdělte jí, že se vám sex s ní líbí. Nejspíš bude zpočátku překvapená, ale pak se bude velmi snažit, aby si tento kompliment zasloužila. Odměnou vám bude skvělý sex.

Miluji tě.

Mužům je většinou příjemné, když žena projeví své city k nim, na druhou stranu citový výlevy nepovažují za nezbytnou součást erotických hrátek. Ženy to mají naopak; potřebují slyšet, že pro vás nejsou jen objektem k uspokojení a zajímáte se o víc než jen o jejich tělo. Chtějí slyšet vyjádření vašich citů s dostatečnou hloubkou. Jednoduše řečeno; očekává se od vás, že jí před, v průběhu i po sexu ubezpečíte, že ji milujete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Horor v posteli: Co jí zaručeně vyděsí
Překvapivé věci, které se ženám líbí
10 věcí, které nesmíte říci o své bývalé