Menu
Úvod  › 

10 signálů, že s vámi chce strávit zbytek života

Randíte spolu, spíte spolu, trávíte spolu volný čas a celkově je vám spolu hezky, ale vy si pořád nejste jistá, nakolik vážně to s vámi myslí. Následující signály vám prozradí, že s vámi chce být po zbytek života.

1. Když mluví o budoucnosti, jste v ní zahrnuta. Diskutujete spolu o tom, kam pojede za půl roku na dovolenou, nebo kde byste jednou chtěli bydlet. Pokud vás zahrnuje do svých budoucích plánů a ptá se na váš názor, očividně s vámi do budoucna počítá.

2. Nechá vás zabydlet se. Nemusíte spolu nutně bydlet, ale rozhodně neprotestuje, když si u něj chcete nechat zubní kartáček. Ochotně vám vyčlení šuplík na spodní kalhotky a na poličce v jeho koupelně je vždy místo na vaši kosmetiku.

3. Figurujete v jeho důležitých životních rozhodnutích. Konzultuje s vámi nejrůznější zásadní kroky ve svém životě - ať už v osobní, profesní, nebo jakékoli jiné sféře.

4. Zve vás na rodinné akce. Nejenže vás představí své rodině, ale požádá vás, abyste mu dělala společnost na narozeniných tety Milady, nebo se s ním zajela podívat do porodnice na jeho zbrusu nového synovce.

5. Mluví o dětech. Samozřejmě po něm nemůžete chtít, aby vrkal a rozplýval se nad dudlíky a krajkovými oblečky. Úplně stačí, když se čas od času zmíní o "vašich dětech", které si jednou v budoucnu pořídíte.

6. Je ve styku s vaší rodinou. Nedostává kopřivku, když ho požádáte, aby přijel k vašim rodičům na nedělní oběd. A dokáže udržovat přiměřenou společenskou konverzaci s členy vaší rodiny.

7. Neštvou ho vaši mazlíčci. Když se mu o nohy otírá vaše kočka, nemá nutkání nakopnout ji, nebo ji shodit ze schodů. A to i v případě, že kočky nijak zvlášť nemusí. Jednoduše toleruje vaše mazlíčky kvůli vám.

8. Koupíte si společného psa. Je zřejmě jasné, že by si nepořizoval společné zvíře s někým, koho by hodlal v budoucnu opustit.

9. Půjčuje vám své věci. Jeho věci jsou teď vaše věci a nemá problém podělit se s vámi o ručník, žiletky a klidně i oblíbené tričko.

10. Snaží se vás překvapovat. Skutečnost, že nestagnuje a snaží se váš vztah neustále posouvat a ozvláštňovat, vypovídá o tom, že mu na něm záleží.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články ze života