Menu

Posilování

Švihadlo ? malá posilovna do tašky

Švihadlo je velmi užitečná pomůcka, která se podílí na lepší hbitosti, koordinaci a pomáhá zlepšovat kardiovaskulární systém. Pravidelným skákáním se výrazně posiluje svalová vytrvalost. Díky švihadlu se dají bezvadně zredukovat nechtěné kilogramy, zpevnit a vytvarovat tělo.

Posilování doma ? poctivě a hlavně vytrvat

Nechcete či nemůžete z různých důvodů chodit pravidelně do posilovny a jiná specializovaná místa určená k vylepšování těla, ale přesto chcete na sobě pracovat, zlepšovat své výkony a postavu? Pak nezbývá než využít možnosti cvičení doma. Cvičit doma je dnes zcela běžné. Záleží na vašich prostředcích, cílech a možnostech.

Posilování břišních svalů ? co děláte špatně?

Posilování? Břišáků? Je dnes velmi populární, a je to pravděpodobně proto, že většina lidí považuje vypracované břicho za sexy. Ovšem špatně by bylo zaměřit svou pozornost pouze na tuto oblast a zanedbávat ostatní svalové partie. Mít pekáč buchet na břiše a tenké nohy, povadlé ruce a shrbená záda by příliš sexy nebylo.

Největší chyby, které dělají muži v posilovně

Po novém roce praskají posilovny ve švech. Všichni chtějí zhubnout, pořídit si svalnatou postavu, ale spousta návštěvníků vlastně ani neví, jak správně cvičit a čemu se vyhnout. Následující chyby jsou mezi muži v posilovně nejčastější.

10 pravidel, které byste měli v posilovně dodržovat

Chodíte do posilovny? V tom případě si následující článek vytiskněte a rozdejte svým spolucvičícím. Kdyby tato pravidla dodržovali všichni návštěvníci posiloven, cvičilo by se v nich mnohem lépe.

10 pravidel, která musí muži v posilovně respektovat

Chcete být za fitness borce, nebo za exota, který může v místní posilovně vystupovat maximálně jako vtipný maskot? Neškodí si připomenout základní pravidla, jejichž respektování vás přesune do první skupiny.

10 důvodů, proč byste měli začít posilovat ještě dnes

Nechce se vám cvičit? Nabízíme vám deset velmi dobrých důvodů, proč byste se měla přestat vymlouvat a začít posilovat ještě dnes.

5 věcí, které do posilovny nikdy nenoste

Nechcete působit v posilovně jako beznadějný exot a riskovat zbytečné úrazy a zdravotní komplikace? Potom následující věci rozhodně nechte doma.

7 nejotravnějších zvyků z posilovny

Zpívejte si při cvičení, vyřizujte pracovní hovory, zásobujte vtipnými historkami další cvičící a pokud možno neotírejte svůj pot z vybavení posilovny. Nabízíme vám návod, jak se spolehlivě stát nejnenáviděnějším návštěvníkem fitka.

Posilovna u vás doma: Cvičení pro matky s dětmi

Přestaňte se vymlouvat, že nemáte čas chodit do posilovny a cvičit, protože se musíte starat o malé děti. Ukážeme vám, jak si vybudovat vysněnou postavu, aniž byste se musela vzdálit z obýváku.

Jak si doma vytvarovat perfektní postavu?