Menu
Úvod  › 

Mýty o ženách a sexu

Ženy potřebují k sexu city. Nikdy nepřistoupí na sex na jednu noc. Nepotřebuje se milovat tak často jako vy. Seznamte se s nejběžnějšími mýty o ženách a sexu.

1. K sexu potřebuje citové spojení.

Jasně, některé ženy potřebují romantiku, intimitu a emocionální spojení k tomu, aby si mohly sex vychutnat. Stejně tak ale existuje celá řada žen, které si s vámi s radostí vychutnají rychlovku bez citových řečiček.

2. Nikdy si to s ní nemůžete rozdat jen na jednu noc. Vždy bude chtít víc.

I když je pravda, že ženy jsou od přírody "naprogramované" k vytváření dlouhodobějších vztahů (je to způsobené skutečností, že musí pečovat o potomky a mají tak omezený výběr dalších potenciálních partnerů), rozhodně nejde o stoprocentní pravidlo. Připravte se na to, že jakmile se zamilujete a budete stát o rozvinutí románku na jednu noc, narazíte stoprocentně na ženu, která to bude mít přesně naopak.

3. K dosažení orgasmu potřebuje klasický sex.

Ve skutečnosti jen minimum žen dosahuje orgasmu při vaginálním průniku. Mnohem citlivější na stimulaci je klitoris, právě proto ženy mnohem častěji dosahují vyvrcholení při masturbaci, při které si dráždí právě klitoris.

4. Každá žena má žhavý G bod.

Pokud je bod G definovaný jako určitá oblast vagíny, potom ho skutečně má každá žena. Otázkou je, zda má skutečně takové účinky, jaké se mu připisují. V poslední době se sexuologové spíše přiklání k tomu, že žhavý G bod je především mýtus.

5. Ženy nepotřebují sex tak často jako muži.

Klasicky všichni předpokládají, že ženy je k sexu potřeba přemlouvat, zatímco muži mají neustále prakticky neuhasitelnou chuť. Jde o naprostý nesmysl. Provedené výzkumy nikdy neprokázaly, že by se sexuální apetit a potřeba uspokojení mezi pohlavími nějak lišila. Ženy to chtějí stejně často jako vy, jen možná ne vždy postřehnete ten správný signál.

6. Nesnáší orální sex.

Máte pocit, že vám orální sex nerada poskytuje a nesnáší, pokud jí ho děláte vy? Chyba. Ženy mají orální praktiky stejně rády jako vy.

7. Pokud fantazíruje o jiných, není s vámi spokojená.

Je naprosto normální, že si při sexu představuje i jiné muže. Konečně vy to děláte také. A stejně jako u vás neznamenají erotické představy předzvěst nevěry nebo nespokojenost ve vztahu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jste pro ženy atraktivní? Záleží na vašem obličeji
Starší ženy jsou v sexu spokojenější
10 překvapivých sexuálních statistik
5 mýtů o ženském těle
Většina žen orgasmus nikdy nezažije