Menu
Úvod  › 

Bod G: Jak ho najít a jak s ním zacházet

Je to magické místo, které ji má spolehlivě přivést k extázi. Víte ale, kde se bod G nachází, a jak s ním zacházet, abyste své partnerce zajistili nezapomenutelný orgasmus.

O bodu G kolují skutečné legendy a většina mužů se domnívá, že je to něco na způsob tlačítka, které stačí zmáčknout a přihraje ženě neuvěřitelně intenzivní orgasmus. Nicméně podle výzkumu britských vědců, pětapadesát procent mužů nedokáže G bod své partnerky najít a šestatřicet procent vůbec netuší, kde se nachází. I když není G bod tak jasně vymezený a snadno objevitelný jako například klitoris, rozhodně se vyplatí věnovat energii jeho stimulaci, protože tak získáte mocnou zbraň a dodáte svému sexuálnímu životu zcela nový rozměr:

Pokud si nejste zcela jistí, kde přesně se G bod nachází, použijte k jeho stimulaci nejprve prsty. Naneste si trochu lubrikačního gelu na ukazováček a prostředníček a oba prsty do ní pomalu a opatrně zaveďte. G bod se nachází několik centimetrů od poševního vchodu na přední stěně vagíny. Při vzrušení je cítit jako poněkud drsnější a vystouplé místo. Začněte ho dráždit za pomoci jemných pohybů prstů nahoru a dolů. S postupujícím vzrušením můžete přidat krouživé pohyby, které jejímu vzrušení poskytnou zcela nový rozměr. Stejně tak zcela jistě ocení i jemné dráždění bodu G za pomoci špiček ukazováčku a prostředníčku. I když vám jednotlivé pohyby mohou připadat prakticky totožné, každým z nich stimulujete nervová zakončení na bodu G jiným způsobem a dopřáváte tak partnerce odlišný zážitek.

Pokud nedisponujete enormně vyvinutým jazykem, je bohužel prakticky vyloučeno, abyste jím G bod stimulovali (protože leží příliš hluboko ve vagíně). To však neznamená, že se jeho dráždění při orálním sexu musíte vzdávat. Svůj jazyk a rty použijte při stimulování jejího klitorisu a současně drážděte G bod s použitím vibrátoru. Souběžné dráždění klitorisu ústy a bodu G vibrátorem pozvedne její prožitek na dosud nepoznanou úroveň. Buďte vynalézaví a střídejte intenzitu i charakter pohybů.

Jestliže chcete stimulovat bod G při souloži, nejlépší polohou je pozice na všech čtyřech, kdy do partnerky pronikáte zazdu. Požádejte ji, aby se položila na lokty, čímž se její pánev ocitne v tom správném úhlu, v němž budete při pronikání penisem dráždit právě její G bod. Pokud si chcete být jistí, že budete skutečně stimulovat to správné místo, přidejte ke klasickým kopulačním pohybům i krouživé pohyby boky. Tření se tak znásobí a tím se zintenzivní i její vzrušení.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 zdravotních přínosů mužské masturbace
Zaručené polohy pro ženský orgasmus
5 způsobů, jak si zničit sex
Prostředky na prodloužení penisu: Fungují?
4 věci, které nevíte o orálním sexu