Menu
Úvod  › 

Pravidla románku na jednu noc

Možná to není příliš charakterní, ale je to božské a s ničím nesrovnatelné. Pokud v tom ovšem umíte chodit. Naučte se pravidla románku na jednu noc.

Okamžik, kdy baba, kterou jste před několika hodinami potkali v baru, odloží šaty a skočí do postele, je prostě nenahraditelný. Románek na jednu noc je skvělý, pokud v něm umíte chodit a nepřihrajete si tím výčitky svědomí, nebo stíhačku, která vám bude znepříjemňovat zbytek života. Následující pravidla vám pomohou vyždímat z vaší jednonoční aférky maximum:

Základní hygiena

Uvědomte si, že skončíte v posteli s ženou, která s tím na začátku večera nejspíš nepočítala a která vás nikdy předtím neviděla. Je proto víc než pravděpodobné, že se bude chtít před sexem alespoň osprchovat. Pokud jí to umožníte, sex s vámi si mnohem víc užije, protože bude uvolněnější a bude se cítit lépe. Dejte jí k dispozici koupelnu se sprchovým gelem a čistou osuškou a vaše akcie vášnivé noci rapidně vzrostou. Pokud chcete být skutečně dokonalí, mějte připravený i jeden rezervní zubní kartáček.

Kam s ní?

Paradoxně největším problémem románku na jednu noc může být to, kde se svým objevem zakotvíte. Pokud bydlíte se spolubydlícími, nebo ještě hůř s rodiči, raději si dvakrát rozvažte, zda je chcete konfrontovat s ženou, jejíž jméno jste ještě před několika hodinami neznali. Mnohem elegantnějším řešením je v takovém případě noc v hotelu, kde se nemusíte nikomu zpovídat a nemusíte pracně odmítat pozvání ke snídani. Pokud zakotvíte v jejím bytě a vydržíte až do rána, oživte si všechny poučky, které se do vás snažila natlouct vaše matka: umyj si po sobě umyvadlo, slož si šaty přes opěradlo židle a nezapomeň si vyčistit zuby. Minimalizujete tím objem pomluv, které o vás budou kolovat.

Buďte spontánní

Ženy z nějakého neznámého důvodu milují cokoli, co zavání spontánností a vášní. Vaše šance, že oba skončíte v jedné ložnici, rapidně vzrostou, pokud ji přimáčknete na zdi a začnete ji líbat, nebo se na ní (umírněně) vrhnete v autě. Čím okatěji dáte najevo svůj zájem a vášeň, tím nadšenější bude vaše společnice. A navíc tuto aktivitu můžete pojímat jako předehru; zkrátka děláte to pro svou věc.

Dostatek prostoru

Samozřejmě, že není úplně fér odtáhnout se po sexu, ale pokud si nenecháte dostatek prostoru, dáváte jí zbytečné naděje na věci, které se nikdy nestanou. Nemusíte se nutně zdekovat ještě před rozbřeskem, ale spánek v těsném objetí není ideální variantou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak utajit poměr na pracovišti?
Nejčastější nevěra: Románek s kolegyní
Erotická masáž pro ženy: Přiveďte ji k extázi
7 poloh, které muži při sexu milují