Menu
Úvod  › 

Jaké jsou výhody bělení zubů doma?

Chcete mít dokonale bílé zuby? Pokud přemýšlíte nad možností, že využijete zubní ordinace, nebo přemýšlíte nad možností, že využijete různé specializované kliniky, zapomeňte na tento nápad.

Zuby můžete vybělit i doma. A jaké jsou hlavní výhody? Zmapujeme vám je. Tou první je rozhodně jednoduchost bělení. Dnes jsou hitem takzvané bělicí pásky na zuby, které vynikají velmi jednouchou aplikací, kterou zaručeně zvládnete i vy. A to, i když s nimi začínáte poprvé. Po pár aplikacích už to pro vás bude skutečná hračka.

Zdroj:Bělení zubů

Domácí bělení je také bezpečné

Nemusíte mít obavy ani z toho, že by se vám při domácím bělení cokoliv stalo. Právě bezpečnost je další z výhod, na kterou určitě nesmíme zapomínat. Důležité je jenom nakupovat od prověřených výrobců, a to skutečnou kvalitu. Dále nezapomínejte také dodržovat návod. Tedy to, po jak dlouhou dobu bělení realizovat. Pokud toto dodržíte, můžete si být stoprocentně jisti, že nebude poškozena:

  • vaše zubní sklovina,
  • oblast vašich dásní,
  • vaše ústní dutina.

Ceny jsou nízké

Pozitivem jsou také velmi nízké ceny, a to hlavně v porovnání se situací, kdy se rozhodnete jít na kliniku, nebo do ordinace. Podívejte se do internetového obchodu Beleni-zubu.org a sami se přesvědčte o tom, jak levná jsou jednotlivá balení a na kolik aplikací vám vystačí. Pokud nechcete zbytečně utrácet, je to jasná volba. Navíc čím větší balení koupíte, tím více se vám vyplatí.

Účinnost vás nadchne

Posledním důvodem, proč si bělit zuby doma, je rozhodně i celková účinnost. Pokud nebudete podceňovat pravidelnou aplikaci, můžete si být jisti, že už za několik konkrétních týdnů se jasně ukáže výrazný rozdíl. A to v tom, že vaše zuby budou bělejší hned o několik odstínů. Váš úsměv tedy bude naprosto dokonalý, což zaručeně ocení i vaše okolí, stejně jako budete s vaším úsměvem stoprocentně spokojeni i vy sami.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Zuby