Menu
Úvod  › 

Jak přežít ženu, která má své dny?

PMS a samostatná menstruace nejsou pro ženu nic příjemného. Bouří se jí hormony, a ačkoliv by ráda byla "normální", někdy to není v jejích silách. Na každou to působí jinak, každá to jinak zvládá.

Muži to pak s nimi nemají lehké. Musí snášet výkyvy nálad, často slouží jako fackovací panáci a musí přežívat hádky a výčitky. ALE co byste si bez těch něžných stvoření jinak počali, že jo?

Nedráždi ji! Už to tak má těžké. Když ji budeš ještě více provokovat, bude to horší a horší. Možná, že se budeš bavit, ale ona ne. Nebuď tolik bezcitný.

Důležité problémy nech na jindy! Rozhodl ses nyní řešit něco šíleně důležitého? Neřeš to teď. Její hlava není schopna smysluplného uvažování. Teď řekne něco a za týden nebude chápat, proč to řekla. Některé věci počkají...

Pomáhej jí! Bude mít pocit, že se jí hroutí svět, že je na vše sama, že se jí nic nedaří, že je naprosto neschopná a pak se někde v koutku rozbrečí. Bez otočení očí v sloup ji jdi radši pomoz s domácností. Aspoň jeden týden v měsíci něco dělej!

Nevyžaduj po ní sex! Ačkoliv jsou ženy, když mají své dny, nadržené. Nemusí ji být příjemné spát s tebou, když prochází krvavým údolím. Netlač na ni! V těchto dnech zvol raději roztomilé mazlení. Pohlaď ji bolavé bříško, kup ji něco sladkého a obejmi ji.

Nedotýkej se jí, když to nebude chtít! Nikdy nevíš, jak zareaguje. Možná bude trošku podrážděná. Nebude na tebe mít náladu. Ty přijdeš, budeš ji chtít plácnout přes zadek a ona po tobě hodí první talíř, který uvidí. Dotýkat se míst, kde právě sídlí tampon nebo vložka? Na to zapomeň! Na takové věci jsme citlivé.

Neříkej ji, že je protivná! Ona si nebude uvědomovat, že je protivná. Bude si jen myslet, že je konečně upřímná a že ti říká věci, které jí již dlouho vadí. Konečně na ně má kuráž. Je jedno, jestli je to pravda nebo ne. Samozřejmě ti odpoví: "já nejsem protivná!"

Nech ji se vybrečet. Pak nastane stádium, kdy se zavře v pokoji a bude brečet a ječet jako siréna. Rozhodně bude bezpečnější, když odjedeš. Zajdi s kamarády na pivo, třeba až se vrátíš, tak bude už v klidu a smířená. Vždycky mohou ženy operovat s tím, že vy nechápete, jaké to je. Že vy nic takového nemáte. Že je to hrozné a určitě byste to nepřežili a nezvládali. Možná mají pravdu, možná ne. Každopádně v těchto jejich stavech ji neoponuj!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články