Menu
Úvod  › 

3 důvody proč si oblíbit sportovní podprsenku

Sportovně založená žena ví, že kromě sportovního oblečení a obuvi je nutné i kvalitní spodní prádlo. Sportovní podprsenky se od těch klasických liší svými požadavky. Aby bylo cvičení příjemné, je nutné takové spodní prádlo, které je prodyšné, nikde netlačí a dodá prsům potřebnou oporu.

Mnohé ženy je zapuzují, protože nevypadají na pohled tak sexy, jako ty s krajkou. Ovšem je důležité si uvědomit, že jde o zcela jiný druh zboží. I když osobně jsem si je oblíbila i pro denní nošení.

Důvod č. 1 - Dýchání pokožky a příjemný materiál

Kvalitní materiály zajišťují dýchání pokožky a odvod potu, kterému se během cvičení neubráníme. Nestojí-li žena během sportování opruzeniny či otlaky, pak je tento sortiment nezbytnou výbavou. Nabídka sportovních podprsenek je velmi bohatá. Lze volit mezi úzkými i širokými ramínky, různě tvarovanými košíčky nebo bezešvé podprsenky. Oblibě se těší i tílka a topy s všitou oporou pro prsy.

Důvod č. 2 - Opora prsům během sportu

Podprsenka určená pro sportovní aktivity by se měla stát nezbytnou součástí dámského prádelníku. Přestože některé ženy nesportují pravidelně, najdou se dny, kdy se věnují sportu třeba pouze rekreačně. V takové chvíli se vyplatí mít jí ve své zásobě. Během sportu se nehýbeme pouze my, ale i naše ňadra. Vhodná podpora ochrání prsy před devastací. Cílem je zamezit prudkým pohybům prsů, ať už skáčeme přes švihadlo či hrajeme tenis. Nejspíš samotné víte, jak nekomfortní může být běh na autobus. A zkuste si představit hodinu i více aktivního pohybu.

Důvod č. 3 - Podpoří formování postavy

Dobrá opora zamezí poskakování prsů, odvrátí jejich devastaci a ulehčí i zádům, které taktéž špatně zvládají otřesy. A co navíc? Sportovní podprsenka podpoří i formování postavy, bez ztráty pevnosti ňader. Rovněž nedojde k nepříjemnému natažení prsních žláz i vazů, jež mnohdy způsobují povadlé prsy. Vhodné jsou pro ženy každého věku i velikostí prsů. Chystáte-li se o víkendu sportovat, určitě na ní nezapomeňte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články