Menu
Úvod  › 

4 důvody, proč jste stále svobodná

Stále se vám nedaří najít toho správného partnera a zůstáváte věčně single? Možná je to kvůli některému z následujících čtyřech důvodů.

1. Přestala jste se dívat.

Možná, že vám scénka, ve které se do sebe dva cizí lidé zamilují ve frontě u místního řezníka, připadá jako vystřižená ze sladkobolné romantické komedie. Nicméně skutečnost je taková, že svého vyvoleného můžete poznat naprosto kdekoli a nemusí jít jen o tak notoricky známé příležitosti, jako je dovolená nebo svatba vaší kamarádky. Problémem věčně svobodných žen je to, že rezignovaly a přestaly se dívat kolem sebe, proto je nadějné příležitosti stále míjejí. Změňte svůj postoj a uvědomte si, že na zajímavého muže můžete narazit naprosto kdekoli, proto mějte stále oči otevřené a buďte přístupná novým podnětům. Možná vás překvapí, kolik zajímavých mužů se ve vašem okolí pohybuje, aniž byste si jich všimla.

2. Zacyklila jste se.

Pokud chodíte na stále stejná místa, je pravděpodobné, že se také potkáváte se stále stejnými lidmi. Logickým důsledkem toho je, že je pro vás stále těžší a těžší potkat muže, který by vás dokázal zaujmout. V určitém stádiu života je velmi jednoduché zacyklit se a upadnout do stereotypu, kdy se uzavře okruh vašich přátel a známých, se kterými se stýkáte. Dejte sbohem stereotypu a snažte se zkoušet nové věci, aktivity a potkávat se s novými lidmi. Nebojte se například zajít do nového klubu, zapsat se do tanečních kurzů, nebo začít na lezecké stěně.

3. Příliš se stresujete.

V čím větším stresu jste, tím menší je pravděpodobnost, že potkáte toho pravého. Měla byste si uvědomit, že ty nejlepší věci se stávají tehdy, když je nejméně čekáte, takže vaše šance rapidně vzrostou, když se přestanete stresovat a užijete se zábavu. Čím větší tlak sama na sebe vyvíjíte a stresujete se tím, že nikdy nepoznáte toho správného muže, tím pravděpodobnější je, že se to skutečně nikdy nestane. Uklidněte se, zhluboka nadechněte, relaxujte a soustřeďte se jen na to, abyste si svůj život skutečně užila. Všechno ostatní vyplyne.

4. Neumíte si udělat čas.

Práce, rodina a záplava povinností vás snadno může zavalit a odvést vaši pozornost od skutečně zajímavých mužů. Udělejte si čas sama na sebe a tím pádem budete mít čas i na své city. Jestliže v zaměstnání prakticky i nocujete, není naděje, že potkáte toho pravého, příliš velká. Dejte si pauzu a vaše vztahové akcie tak rázem stoupnou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
29 důvodů, proč mají single ženy lepší život
10 důvodů, proč se vám vyplatí zůstat single
5 signálů, že zůstanete svobodná navždy
5 vět, které nechce žádná svobodná žena slyšet
Žijete sami? Zemřete dřív než ostatní