Menu
Úvod  ›   › 

Účesy, které ženy na mužích nenávidí

Dlouhé vlasy, přehazovačka, pěšinka uprostřed. Existuje mnoho způsobů, jak se můžete ženám zhnusit. Poznejte, které to jsou.

Chytří muži už dávno pochopili, že vlasy jsou nedílnou součástí jejich vzhledu a vyplatí se investovat do dobrého sestřihu. Ti méně chápaví dál nosí na hlavě hrůzu, která od nich spolehlivě odpuzuje jakoukoli normální ženu. Představujeme vám hitparádu nejděsivějších účesů, které si můžete pořídit.

Palmička

Poetický název patří k podivuhodnému sestřihu ve stylu osmdesátých let, kdy si necháte vpředu ostříhat delšího ježka, ale zakážete kadeřnici, aby se dotkla zadní části vašich vlasů, takže vám vzadu zůstane slušná deka. Zkusili jste se na sebe někdy podívat do zrcadla z profilu? Pokud ne, udělejte to a příště si podobný sestřih důkladně rozmyslíte.

Culík

Máte pocit, že váš culík je pro ženy signálem, že jste mimořádně vášnivý muž a nadto originální osobnost? Buďte si jisti, že na dlouhých vlasech sepnutých do culíku nepřipadá ženám vůbec nic přitažlivého. Naopak, s culíkem získáváte punc podezřelého individua hodně se blížícího ke zvrhlíkovi. Horší variantou je už jen umolousané cosi, co se podobá krysímu ocásku.

Vlasy za uši

Jakmile váš sestřih dospěje do stádia, kdy máte tendenci dávat si vlasy za uši, jde o signál, že jste měli holiče navštívit už minimálně před měsícem. Vlasy za ušima jsou asexuálnější než děravé trenky. Horšího efektu už docílíte pouze v případě, že si svůj zoufalý sestřih nagelujete.

Pěšinka uprostřed

Účes s pěšinkou uprostřed vám dodá vzezření podivných záclonek. Bohužel nedocílíte chlapeckého vzhledu, jak se možná domníváte, ale budete v lepším způsobem působit slabomyslně. A na pěšinku ulovíte maximálně kandidátku na operaci slabozrakosti.

Přehazovačka

Začínají vám ubývat vlasy, zvětšují se kouty a vlasová linie posouvá dozadu? Jistě, je to smutná story, ale přehazovačkou to skutečně nespravíte. Je naivní předpokládat, že pramínek vlasů umně naaranžovaný do čela zamaskuje vaši pleš. Jestliže vaše vlasy mizí v propadlišti dějin, pošlete tam i jejich zbytek a vezměte se strojkem, docílíte tím mnohem lepšího výsledku než trapnou přehazovačkou.

Dlouhé vlasy

Ne, ne a ještě jednou ne. Uvědomte si konečně, že dlouhé vlasy jsou s definitivní platností vyhrazeny pro přestárlé bigbíťáky a máničkou. I kdyby se vám je podařilo udržovat v dobré kondici, pořád budete vypadat jako kdybyste právě přijeli z venkovské tancovačky v osmdesátých letech.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (2 hlasy)
Přečtěte si také:
Které potraviny zastaví plešatění?
Plešatění, noční můra mužů