Menu
Úvod  › 

Co si ženy myslí o vašem spodním prádle

Kdyby si ženy mohly vybrat, vyházely by vám slipy, oblékly do boxerek a pánská tanga zakázaly pod hrozbou smrti. Pátrali jsme po tom, v jakém vás ženy chtějí vidět.

"S Jakubem jsme spolu chodili necelý měsíc, když konečně došlo na sex. Byla to největší romantika s večeří, svíčkami a cédéčkem s ploužáky. Líbali jsme se, mazlili a začali se navzájem svlékat. A pak do pološera zasvítily jeho bavlněné bílé slipy, takový ten erární, socialistický typ. Očividně to byl výhodný nákup, něco ve stylu deset kusů za padesát korun. A navíc je měl na zadku prodřené, což celou tu tragédii už jen umocnilo," vzpomíná pětadvacetiletá Iveta.

Spodní prádlo v okamžiku, kdy se s ní konečně ocitnete v posteli, hraje větší roli, než jste si možná ochotni připustit. Co ženy na mužském těle milují a jaký kousek vám naopak zcela jistě neodpustí?

Zapomeňte na slipy

"Někdy mě až udivuje, kolik mužů si myslí, že na spodním prádle vůbec nezáleží a oblečou si na sebe klidně slipy z roku raz dva. Já osobně to beru tak, že když chlapovi ani nestojí za to, aby si kvůli mě oblékl slušné spodní prádlo, nestojím mu za to ani já," říká třicetiletá Alice. Může vám to stokrát připadat jako podružný detail, ale buďte ujištěni, že ženy to tak nevnímají a vašeho spodního prádla si velmi důkladně všímají. Naprostým základem a samozřejmostí by mělo být čisté, neděravé a dobře padnoucí spodní prádlo. Podle internetového průzkumu ženy na mužích absolutně nesnáší "vytahané" spodní prádlo, které už dávno nedrží ani rámcově tvar a vaše citlivé partie hrozí každým okamžikem vypadnout ven. Po čem ale sáhnout při nákupech spodního prádla, abyste svou milenku neodradili hned v okamžiku, kdy se svléknete?

Podle internetového průzkumu vychází u žen jednoznačně nejlépe boxerky, nebo trenky. Slipy, nebo nedejbože tanga, se ukázaly jako zcela propadající. Boxerky, případně trenky, by měly lépe vyhovovat i vám, protože jsou jednoznačně pohodlnější a poskytují vašim intimním partiím mnohem více prostoru. Jedinou nevýhodou tohoto typu spodního prádla je jeho tendence k vytáhnutí se. To znamená, že postupem času a praním přestane držet tvar a tudíž přestane vypadat dobře. Nezapomeňte ho proto často obměňovat a kontrolovat jeho stav.

Pokud jste si nakoupili značkové boxerky se jménem výrobce na široké gumě v pase a uvažujete o tom, že byste je zkombinovali se svým džínami, které mají pas proklatě nízko, nejprve se prohlédněte v zrcadle. Tento módní výstřelek si totiž mohou dovolit jen muži, kteří nemají kolem pasu ani gram tuku navíc. Zapomeňte na to, že špeky přetékající přes gumu spodního prádla by snad mohly působit svůdně, nebo že by se vám dokonce na ně podařilo někoho ulovit.

Neodpustitelné modely

Ani pod hrozbou utětí nohy si na sebe neberte jakákoli tanga. Možná se vám v nich modelové v magazínech zdají sexy, ale buďte ujištěni, že na ženy to působí maximálně homosexuálně a odpudivě. Nehledě na to, že velmi pravděpodobně nevlastníte stejný zadek jako vyretušovaní chlapíci z reklam.

Pozor si také dávejte na takzvanou "kasičku." Pokud vám guma spodního prádla nedosahuje ani do pasu a tudíž při každém pohybu poskytujete svému okolí výhled na své poodhalené půlky, ztrácíte cenné body geometrickou řadou. Trapnost totiž skutečně není sexy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Módní prohřešky, které vám ženy neodpustí
Co na ní prozradí její spodní prádlo
Proč muži nesmí nosit bílé ponožky
Test: Co o vás vypovídá vaše oblečení?
Vyberte si trenky podle postavy