Menu
Úvod  › 

7 věcí, které ženy na mužích nesnáší

Snažíte se na ni zapůsobit a udělat dobrý dojem, ale stále se vám to jaksi nedaří. Možná vaši snahu kazí některá z věcí, které ženy na mužích skutečně nesnáší. Znáte je?

Obvykle se muži nesnaží v přítomnosti žen chovat tak, aby se jim úplně zhnusili. Bohužel výsledek často dopadne úplně jinak, než zamýšlíte. Nejspíš je to proto, že jste do svého chování zahrnuli i aktivity, které ženy na mužích skutečně nenávidí. Magazín Askman si dal práci s jejich sestavením a vy se můžete podívat, zda se náhodou netýkají i vás:

1. Voláte jí příliš často.

Ničím neztratíte svou důstojnost a autoritu tak rychle jako vlezlým a setrvalým vytáčením jejího čísla. Budete vypadat divně, závisle, posedle a dřív nebo později ji to zcela jistě začne velmi otravovat. Pokud jste to stále vy, kdo žadoní na druhém konci drátu, ztrácíte svá tajemství a nezávislost.

2. Pláčete.

Možná jste se nechali obelstít opakovaným ženským prohlášením, že všechny touží po citlivých mužích a vyléváte jí své srdce za doprovodu krokodýlích slze, kdykoli se k tomu naskytne příležitost. To je ale špatně. Častý pláč způsobí, že budete vypadat závisle, přecitlivěle a nemužně. Ženy sice možná chtějí citlivé muže, ale ještě víc chtějí někoho, kdo je bude ochraňovat a působit silným dojmem. A to fňukající chlap rozhodně není.

3. Mluvíte infantilně.

Šišláte, používáte přemíru zdrobnělin, bez citoslovce nesestavíte větu. Je potřeba k tomu něco dodávat? Infantilní řeč je pro děti, tak jim ji neberte.

4. Jste příliš povolní.

Jasně, nechte ji vybrat film, na který se chce podívat. Ale pokud se díváte na Lásku nebeskou už podesáté tento měsíc, a to přesto, že Vánoce a zamilované cajdáky nesnášíte, máte problém. Když si nedokážete dupnout a téměř nikdy prosadit svůj názor, nikdy si vás nemůže vážit. Jestliže jí dokonce musíte žádat o dovolení, jste už v konečném stádiu.

5. Vysluhujete jí.

Nikdo po vás nechce, abyste jí nepomohli do kabátu, nebo ji neodsunuli židli od stolu, ale zásadou je, abyste jí nevysluhovali víc než ona vám. Uvědomte si, že žena ve vás nehledá sluhu ale partnera.

6. Vyznáváte jí lásku příliš často.

Je jasné, že vaši partnerku čas od času potěší, když jí sdělíte, co k ní cítíte. Pokud ale vzduchem létají vyznání každých pět minut, nejvíc ze všeho jí to bude otravovat. Nehledě na to, že vaše prohlášení brzo ztratí účinnost.

7. Neustále mluvíte.

Možná, že jste výborný mluvčí a rádi se posloucháte, ale jestliže nedokážete stejnou měrou i poslouchat a alespoň občas mlčet, vaše akcie zaznamenají prudký pokles. Navíc ženy vnímají užvaněnost jako neslučitelnou s mužností.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
20 věcí, které ženy nikdy nepochopí
Atraktivní muži: Co se líbí ženám?
6 nejhorších ženských zvyků
10 věcí, které ženy chtějí od mužů
Jste pro ženy přitažliví? Rozhodne váš hlas