Menu
Úvod  › 

9 vět, které by ženy měly přestat říkat svým mužům

Zná je důvěrně každý muž a spolehlivě z nich dostává kopřivku. Až se jednou ženy odnaučí říkat svým partnerům následující věty, svět bude rázem mnohem hezčí!

1. "Nepotřebuješ koníčky, máš mě."

Samozřejmě, že formulace se liší, ale obsah sdělení zůstává pořád stejný. Respektive rýpete, kritizujete a komentujete tak dlouho, až fotbal vynechá nejprve jednou, potom víckrát a nakonec zůstane sedět doma a dívá se s vámi na stupidní seriál. A ve finále se s ním rozvedete, protože se změnil a už nemá nic společného s tím chlapíkem, kterého jste si vzala.

2. "A co je ta tvoje kamarádka zač?"

Máme pro vás překvapivou zprávu: Tím, že mu zakážete všechny jeho kamarádky, se před nevěrou nepojistíte. Existují i jiné ženy, s nimiž vám může zahnout, pokud bude chtít.

3. "Jsi muž, tak živíš."

Pokud nehodláte pracovat, je potřeba tento požadavek zohlednit už při hledání partnera a přizpůsobit tomu svůj vzhled i chování. Jinak můžete být dost nepříjemně překvapená.

4. "Jsem jejich matka, tak vím, co je pro naše děti nejlepší."

Samozřejmě, že víme, že jste je nosila pár měsíců ve své děloze a následně porodila, ale tak nějak si myslíme, že kvůli tomuto faktu nejsou vaše rodičovské schopnosti o nic lepší než ty naše. A rádi bychom do výchovy našich vlastních dětí také zasahovali.

5. "Vzmuž se!"

Představa, že muži nikdy nepláčí a nemají žádné slabosti, patří do předminulého století. Kupodivu i my jsme lidské bytosti, které mají city a prožívají určité emoce.

6. "Už to není, co to bývalo."

Tuhle větu úplně milujeme. Troufáme si říci, že snad nikdo není tak naivní, aby předpokládal, že vztah po několika letech bude stejný jako na začátku. Ale tím, že nám sdělíte, že už to není, co to bývalo, nám příliš konkrétních informací a vodítek, s čím jste nespokojená a jak by se to dalo zlepšit, neposkytujete.

7. "Musíme si promluvit."

Jestli chcete spolehlivě docílit toho, aby se nám zježily všechny chlupy, které na těle máme, proneste tuto větu.

8. "Ale né, tuhle sukni už mám dlouho."

Víme, že v oblasti oblečení neoplýváme žádný zvláštním pozorovacím talentem, ale pokud navrchu koše leží ustřižená visačka a ze společného účtu zmizelo pár tisíc, připadáme si trochu jako hlupáci. A není to příliš příjemný pocit.

9. "To můj ex, ten vždycky..."

Ok, pokud nás chcete zásobovat historkami o svých bývalých, můžeme vám také vykládat o tom, že naše bývalá křičela při orgasmu tak, že řinčely okenní tabulky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Ženy