Menu
Úvod  › 

Proč svobodné ženy přitahují ženatí muži

Vzala jste si ho a máte pocit, že jste si ho svatbou pojistila a teď už bude jen váš. Jenže to ještě nevíte, že pro spoustu single žen jsou ženatí muži tou nejlákavější kořistí.

Už jste spolu několik let, na jeho ruce svítí snubní prstýnek a dokonce spolu máte i děti, ale stále se najdou jeho kolegyně, kamarádky, či servírky, které tyto skutečnosti okázale ignorují a tváří se, jako kdybyste neexistovala a váš manžel byl lovnou zvěří. Proč jsou ženatí muži pro single ženy tak žádaným objektem?

1. Chtějí a mohou.

Single ženy těžko mohou najít lepší důkaz, že je muž připraven přijmout závazek, než skutečnost, že už se jednou oženil. Ženatí muži zcela jasně ukazují, že jsou chtějí a jsou ochotni vázat se - a to je pro spoustu žen velmi atraktivní. Bohužel si ale neuvědomují, že pokud jsou také ochotni podvádět, své zvyky nezmění ani do budoucna s jinou ženou.

2. Jsou zralí.

"Ženatí muži jsou vzdělanější, mají častěji stálé zaměstnání s pravidelným příjmem a jsou zodpovědnější," říká Scott Stanley z Center for Marital and Family Studies na University of Denver. Pro ženy, které už nestojí o puberťáky, kteří od rána do večera hrají počítačové hry, bydlí ve svém dětském pokojíku a nechávají si prát prádlo od maminky, je to přirozeně velké lákadlo.

3. Minimální riziko dlouhodobého vztahu.

Zdaleka ne všechny svobodné ženy stojí o vztah až do konce života. Pro ty, které hledají volný, otevřený vztah, nebo jen krátkodobé povyražení, představuje váš manžel naprosto ideální variantu.

4. Dávají jim pocit výlučnosti.

Když už se ženatý muž rozhodne pro flirt, nebo dokonce románek, je to pro něj něco výjimečného, co se vymyká denní rutině. Na rozdíl od většiny single mužů, pro které je flirt denním chlebem, vám přihraje ženatý muž pocit výlučnosti, jedinečnosti a cítí se s ním jako královny.

5. Je to dobrodružnější.

Takový adrenalin jim žádný standardní vztah nedá a některé single ženy vzrušuje právě to napětí, které vztah s ženatým mužem doprovází. A co si budeme povídat; většina žen má smysl pro drama mimořádně vyvinutý.

6. Už jsou prověření.

Ženatý muž je prověřený a pravděpodobnost, že nebude psychopat (když s ním jeho manželka vydržela roky), je o dost větší než u anonyma z bezejmenného davu. Ženy podvědomě vyhledávají muže, kteří by potenciálně mohli být dobrými otci jejich dětí... a váš manžel už tímhle testem jednou prošel.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
K fraktuře penisu dochází nejčastěji při nevěře
20 signálů, že je vám nevěrný
Pravidla románku na jednu noc
Ženy podvádí stejně často jako muži
5 signálů, že kromě vás chodí ještě s jinou
Proč jsou muži nevěrní: Podvede i vás?