Menu
Úvod  › 

5 signálů, že kromě vás chodí ještě s jinou

Představa, že vedle vás udržuje vztah ještě s jinou ženou, je přirozeně hororová. Není jednoduché paralelní vztah odhalit, ale následující signály považujte za vrcholně varovné.

Chodí s vámi, spíte spolu, trávíte společně spoustu času a pomýšlíte na společnou budoucnost. Jenže to bohužel neznamená, že to samé nedělá současně ještě s jinou ženou. Pro většinu žen je tou nejhorší představou situace, kdy její přítel chodí vedle ní ještě s jinou. Máte vůbec šanci to poznat? Následující varovné signály by vám mohly poskytnout vodítko:

1. Má na vás jasně vyhrazený čas.

Jedním z nejvarovnějších signálů, že s vaším vztahem není všechno v pořádku, je skutečnost, že na vás má jasně vyhrazený čas. Je lhostejné, zda to omlouvá svou pracovní zaneprázdněností, množstvím koníčků, nebo jinou výmluvou. Jakmile máte jasné určené dny, kdy se můžete vídat nebo si volat, a mimo tento vyhrazený čas se s vámi odmítá vídat, rozhodně nemůžete svůj vztah označovat za funkční. Nutně se nabízí otázka, co ve skutečnosti dělá v čase, kdy není s vámi a proč je to tak zásadní, že ho v tom nemůžete za žádných okolností vyrušit.

2. Sbalil vás na své sebevědomí.

Choval si při vašem svádění jako alfa samec, který vůbec nepočítá s možností odmítnutí, a právě jeho sebevědomí vás okouzlilo? Na sebevědomých mužích přirozeně není nic špatného, ale pokud se jejich nepřiměřené sebevědomí projevuje především v oblasti vztahů, měla byste zpozornět. Jestliže balí ženy se stejnou lehkostí, s jakou jim připaluje cigarety, je velmi pravděpodobné, že se dříve nebo později objeví buď vaše náhradnice, nebo přímo paralelní milenka.

3. Říká něco jiného, než dělá.

Stalo se vám už několikrát, že se jeho vyjádření o tom, co dělal, neshodovalo s tím, co později vyplynulo na povrch? Tvrdil vám například, že musel dodělat něco do noci v práci, ale když se dáte později do řeči s jeho kolegy, vyjde najevo, že v posledních týdnech končili všichni už odpoledne, protože neměli v práci do čeho píchnout. Když se ho na to zeptáte, najednou se rychle rozvzpomene, že byl vlastně v hospodě s kamarády. Pokud se jeho činy liší od toho, co vám říká, je bohužel dost možné, že jde o maskovací manévr, jehož podstatou je jiná žena.

4. Nikomu vás nepředstavuje.

Už spolu chodíte delší dobu, ale z jeho okolí neznáte prakticky nikoho. Neobtěžuje se představit vám své rodiče, ani jiné příbuzné, nechodíte na akce s jeho přáteli a vždy si najde nějakou výmluvu, aby vás nemusel brát do společnosti, kde se pohybují jeho známí. Není divu. Lidé kolem něj totiž nejspíš znají i jeho druhou přítelkyni a nebezpečí provalení situace je pro něj příliš velké.

5. Přehání to s komplimenty.

Neexistuje na světě člověk, který by nerad poslouchal komplimenty. Proto vás také nejspíš bude zpočátku okouzlovat a bavit množství komplimentů, kterými vás bude váš úžasný přítel zahrnovat. Pokud vám ale neustále opakuje, jak jste úžasná a každé vaše nadechnutí ho přivádí na pokraj extáze a chodíte spolu už tak dlouho, že nelze jeho okouzlení přičítat prvotní zamilovanosti, měla byste si dávat pozor. Je totiž dost možné, že přílišným množstvím komplimentů jen vyvažuje své četné výčitky svědomí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejčastější nevěra: Románek s kolegyní
Sex, nebo city: Jaký je nejhorší druh nevěry?
Ženy špehují častěji než muži
Test: Podvádí vás?
20 signálů, že je vám nevěrný