Menu
Úvod  ›   › 

Nejlepší investice je investice do sebe!

Mnoho z nás se určitě někdy ocitlo v situaci, kdy, ač s několikaletými zkušenostmi z oboru, adekvátním vzděláním, mělo pocit, že v práci stagnuje. Učinit rozhodnutí, co podniknout dále, bývá ale složité. Na jedné straně je kariéra, pravidelný příjem, na druhé však stereotyp, žádná další motivace, či kariérní výzva. Pomýšlíte nad změnou práce, kariérním postupem, nebo byste si jen rádi rozšířili obzory a dozvěděli se něco nového? Možností je hodně. Jazykový kurz, knihy, motivační literatura, workshopy, přednášky, či další studium. Jak zjistil průzkum European School of Business & Management (ve zkratce ESBM), právě studium MBA si chválí 98 % jeho absolventů.

Master of Business Administration (MBA) je profesně vzdělávací program, který nabízí účastníkům rozšíření manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Program je určen nejen pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele neziskových organizací či veřejné správy, ale také pro všechny ostatní, kteří chtějí získat náskok před ostatními a rozšířit si znalosti o nové informace z oboru a naučit se moderním trendům řízení.

Zdroj:Investice do sebe

Studium MBA již není jen o nudné teorii či slepém biflování se studijní literatury. Nemusíte mít ani obavy o svoji nynější kariéru, kterou byste kvůli studiu zanedbávali. Výhodou MBA studia na ESBM, jedné z prestižních vzdělávacích institucí, je e-learningový systém. Studujete tehdy, kdy máte čas, chuť a kdy vám to právě vyhovuje. Veškeré dokumenty a materiály potřebné ke studiu máte k dispozici online ve své studentské sekci. Navíc máte možnost absolvovat interaktivní workshopy a semináře. Vybíráte hned z několika termínů, takže si můžete být jisti, že za celé studium absolvujete všechny potřebné vzdělávací moduly.

Přijímací zkoušky ke studiu MBA na ESBM nejsou, avšak to neznamená, že je ke studiu přijat každý. Bez vysokoškolského vzdělání, anebo dostatečné manažerské praxe to nepůjde. Netvrdíme také, že studium je levná záležitost. Avšak po absolvování programu se vám vynaložená investice několikanásobně vrátí. Vyšší kariérní pozice, naplněné ambice či lepší finanční ohodnocení za to rozhodně stojí. Pokud máte ještě vyšší cíle, ESBM právě v těchto dnech otevírá další program, tentokrát studium DBA - nejvyšší stupeň manažerského vzdělání. Je určený pro absolventy vysokoškolského vzdělání II. stupně (titul Mgr. a Ing.), či pro absolventy studia MBA. Cílem programu DBA je rozvoj pokročilých manažerských schopností a dovedností s důrazem na efektivní strategická rozhodnutí a hledání nových procesů a inovativních řešení v praxi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Finance