Menu

Investice

Nejlepší investice je investice do sebe!

Mnoho z nás se určitě někdy ocitlo v situaci, kdy, ač s několikaletými zkušenostmi z oboru, adekvátním vzděláním, mělo pocit, že v práci stagnuje. Učinit rozhodnutí, co podniknout dále, bývá ale složité. Na jedné straně je kariéra, pravidelný příjem, na druhé však stereotyp, žádná další motivace, či kariérní výzva. Pomýšlíte nad změnou práce, kariérním postupem, nebo byste si jen rádi rozšířili obzory a dozvěděli se něco nového? Možností je hodně. Jazykový kurz, knihy, motivační literatura, workshopy, přednášky, či další studium. Jak zjistil průzkum European School of Business & Management (ve zkratce ESBM), právě studium MBA si chválí 98 % jeho absolventů.

Chcete investovat? Poradíme, jakým směrem se vydat

Také vás zaujaly možnosti současných investic a chcete si některé z nich vyzkoušet na vlastní kůži? Pokud je tomu skutečně tak, poradíme vám, jakým směrem se v tuto chvíli budete moci vydat.

4 důvody, proč byste měli investovat do reklamy

Začínáte podnikat, nebo už máte svůj business rozjetý, a přemýšlíte, jestli se vám vyplatí investovat do reklamy, nebo zda jsou to vyhozené peníze? Zkuste vzít v úvahu v následující věci.

8 tipů, jak vydělat peníze na bytu

Plánujete koupit byt kvůli investici a zbohatnout na vybírání nájemného? Potom se vám bude hodit následujících osm tipů, na co si dát pozor a co dělat, abyste byli úspěšní.

Proč jsou ženy lepší investorky

Mezinárodní studie prokázaly, že ženy dokáží mnohem lépe investovat než muži. Proč a jak je to možné?