Menu
Úvod  › 

Hledáte řešení pro krátkodobý nedostatek peněz? Revolvingový úvěr je to pravé.

Udržet svůj dobře naplánovaný finanční rozpočet je někdy mnohem těžší, než by se dalo očekávat. Obzvláště v případě, že do něj zasáhne nečekaná životní událost či větší finanční výdaje, které se nemohou nikterak oddálit.

Náhlý nedostatek peněz postihuje stále častěji mladé rodiny s dětmi, ale i starší páry a to v běžných životních situacích. Na vině může být rozbitý domácí spotřebič, bez kterého se rodina neobejde nebo nutná oprava nemovitosti, která si žádá větší finanční výdaje, než dovolí úspory.

1. Připravte si finanční rezervu

Jak se s nedostatkem peněz ideálně vypořádat? Myslete na finanční rezervu už s předstihem, ačkoli by bylo mnohem příjemnější, myslet jen na samé příjemné věci. Krizová situace může nastat ve vteřině a pak shánět finance na poslední chvíli je opravdu někdy složité.

Odložte si každý měsíc ze své výplaty malou část stranou. Doporučujeme, zařídit si speciální spořicí účet nebo typickou domácí kasičku. Nejdříve začínejte s malými částkami, klidně i stovkami korun měsíčně a následně si přidávejte. Spoření vás začne bavit a až nastane nečekaná situace, výdaje vás nezaskočí.

2. Najděte finanční zdroj pro splátky

Připravujete se na nečekané finanční situace, ale zastihly vás dříve, než jste potřebovali? Vaše aktuální finanční rezerva není dostatečně vysoká, třeba na nákup nové pračky? Pro řešení těchto nečekaných a prekérních situací vám pomůže výhodný revolvingový úvěr, zajišťující opakované čerpání finančních prostředků. Úvěr můžete navíc také opakovaně prodlužovat a to až do výše povolené částky. S tímto typem úvěru budete mít finanční rezervu stále k dispozici.

3. Splátky si raději rozdělte do delšího časového harmonogramu

Finanční rezervu můžete použít kdykoli během doby sjednaného úvěru. V této chvíli je však dobré si přesně rozpočítat, jak vysokou částku můžete ze svého finančního rozpočtu každý měsíc vydat. Rozložení nižších splátek rozhodně napomůže v situacích, kdy máte větší finanční výdaje. Výhodou revolvingového úvěru u společnosti OPR-Finance s.r.o. je rozložení splátek do delšího časového pásma a v takové výši, kterou budete moci bezproblémově splácet.

4. Finanční pomoc není vždy zkouška pevných nervů

Nebojte se udělat sobě nebo svým blízkým radost. S naším revolvingovým úvěrem budete mít vždy finanční jistotu, která vás díky nízkým měsíčním splátkám a výhodným úrokovým sazbám nikdy nenechá v nesnázích. Před čerpáním si vždy dobře promyslete, zda věc skutečně potřebujete nebo je výhodnější, pár týdnů počkat, v opačném případě se podívejte na naši webovou stránku www.everydayplus.cz

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Finance