Menu
Úvod  ›   › 

Nejblbější otázky ve fitness skupinách

Jen si je přečtete, adrenalin vám vystřelí až nad hlavu a přemýšlíte, jestli je tazatel myslí vážně, nebo je to nejapný vtip. Představujeme vám ty nejstupidnější otázky, na které ve fitness skupinách narazíte.

Fitness skupiny na sociálních sítích zažívají obrovský boom. Snad každý uživatel Facebooku je členem alespoň jedné z nich. A když už sám nehubne, alespoň se kochá fotkami těch, kteří to dokázali (nebo se alespoň tak tváří). Každý den tak na vás vyskakují tuny fotek toho, co si kdo dává k snídani/obědu/večeři, vysportovaných slečen v bikinkách i tolik oblíbené srovnávací fotky "před a po." A mimo to se všichni soudní uživatelé několikrát za den rozčílí nad kromobyčejně stupidními otázkami, které se opakují neustále dokola a pravděpodobně jsou nevymýtitelné. Tyhle jsou opravdu top:

"Můžu si dát tohle?"

Těžko říct, co přesně tazatelé touto otázkou sledují. Skutečně se míní až do konce života ptát, jestli je jim povoleno dát si o lžičku tvarohu, nebo skleničku vína navíc? A když jim to někdo z reagujících zakáže, skutečně si ji nedají? Potom lze jen vyjádřit úžas nad tím, jak se něco podobného mohlo dožít tak vysokého věku.

"Potřebuji zhubnout co nejrychleji břicho. Co mám dělat?"

Jít na liposukci a počítat s tím, že se jedná jen o dočasné řešení. Na podobnou otázku se dá odpovědět pouze tím, že špeky na břiše vám také nevyrostly přes noc a žádný svéprávný člověk nemůže očekávat, že během jednoho týdne zmizí. A klidně se můžete ucvičit a vyhladově do bezvědomí, pokud si myslíte, že vám to pomůže.

"Jéé, ty jsi zhubla 28 kilo! Jak si to, prosím tě, dokázala?"

No tak co myslíte? Skutečně předpokládáte, že dotyčná se ládovala chipsy, čokoládou a majonézovými chlebíčky a jediný její pohyb představoval úprk k lednici? Pokud ano, máme pro vás překvapivé zjištění: Představte si, že zdravým jídelníčkem a pohybem. Trochu zklamání, co?

"Já vůbec nemám čas cvičit/jíst zdravě. Jak mám tedy zhubnout?"

A co dýchat? Na to čas máte? Poznámky o tom, že se vám naprosto nedostává času/prostředků/energie na to, abyste upravili životní styl, jsou opravdu dojemné. Jestliže skutečně nemáte čas hubnout, co přesně očekáváte, že vám ostatní poradí? Že za vás najdou v programu časové rezervy, nebo vás politují? Hodně štěstí.

"Já nevidím vůbec pokrok, co vy?"

Tento dotaz je obvykle doprovázen srovnávacími fotkami, které buď vypadají úplně stejně, nebo je mezi nimi očividný rozdíl minimálně deseti kilogramů. Jestliže skutečně nevidíte rozdíl, je zbytečné dávat fotky na internet a raději počkejte na okamžik, kdy sami se sebou budete spokojeni. Jestliže je rozdíl očividný a vy tímto infantilním způsobem škemráte o uznání, je nejvyšší čas dospět.

"Cvičím už tři dny a výsledek žádný. Co dělám špatně?"

Možná by nebylo na škodu přečíst si alespoň pár vět o fungování lidského těla. Kilogramy obvykle neodtékají, jako když vytáhnete špunt z vany, ale spíš odkapávají. Až budete intenzivně cvičit dva roky a nic se nebude dít, zeptejte se znovu.

"Dal jsem si čtvereček čokolády. Co s tím?"

V hobbymarketu mají takový šikovný a fotogenický provaz ve slevě. Kupte si ho a neprodleně použijte. Takový prohřešek se přece neodpouští.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články