Menu
Úvod  ›   › 

Skutečně divné věci, které dělají majitelé fitness náramků

Nosí už je skoro každý, počítají vám, kolik kroků uděláte za den, i kalorie, které tím spálíte. Jejich majitelé se ale dost často chovají jako cvoci. Tady máte osm důkazů.

1. Jsou závislí na vibracích.

Pouze a jen majitelé fitness náramků jsou schopni půl hodiny si čistit zuby a jakékoli další činnosti, při kterých ruce vibrují a na displeji náramku tak naskakují další čísla, která je přibližují k vytouženým deseti tisícům kroků za den.

2. Jsou vzteklí, když jdou na procházku a nemají ho.

Pro majitele fitness náramku neexistuje větší katastrofa, než když vyrazí na procházku a nějakým omylem zapomenou náramek doma. Rázem mají po náladě a nejraději by to obrátili k domovu. Ostatně nechodí přece pro zábavu nebo potěšení, ale pro lovení denního krokového cíle.

3. Cvičení bez vibrací ignorují.

Každý majitel fitness náramku brzo zjistí, že při některých sportech a cvičeních náramek nezaznamenává otřesy potřebné k tomu, aby se načítaly kroky navíc. Takže přestanou posilovat, jízdní kolo zamknou ve sklepě a začnou běhat jako šílenci jen proto, aby dosáhli svého denního limitu.

4. Dívají se na něj častěji než na hodinky.

Tolik pozornosti nevěnují ani svým hodinkám, tolikrát nekontrolují ani svůj mail, jejich pohled je prostě přikovaný k displeji fitness náramku. Psychiatr by řekl, že jejich chování už vykazuje známky obsese, ale jim samozřejmě připadá zcela normální.

5. Projevují obrovskou naivitu.

Nikdo není naivnější ohledně nerozbitnosti a voděodolnosti než majitelé fitness náramků. Velmi brzo získají dojem, že je tento kousek plastu nezničitelný. A velmi brzo z toho vystřízliví.

6. Kašlou na módu.

I ti lidé, kteří za normálních okolností dbají na módu a jsou sladěni do posledního detailu, nesundávají tu plastovou ohavnost z ruky, ačkoli jim vůbec barevně neladí se zbytkem oblečení a vypadají jako balíci z Hornídolní.

7. Skáčou.

I když by před pořízením náramku svým dětem nejraději nafackovali za skákání na postelích, najednou jsou hraví jako koťata a skáčou spolu s nimi. Vše pro dosažení denního krokového cíle.

8. Soutěží s ostatními.

Samozřejmě by to nikdy veřejně nepřiznali, ale potají šmírují displeje náramků svých kamarádů, kolegů i spolucestujících v mhd. A pokud natrefí na někoho, kdo má na displeji vyšší číslo než oni sami, mají rázem zkažený den.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Chůze je ideální metodou hubnutí
8 důvodů, proč více chodit
Rychlá chůze je stejně účinná jako běh
Víte, kolik denně nachodíte?
10 způsobů, jak zhubnout a zpevnit si postavu chůzí
7 důvodů proč je chůze nejlepší cvičení na světě