Menu
Úvod  › 

7 věcí, kterými ve fitku budete ostatním pít krev

Navlečte na sebe legíny o dvě velikosti menší, zmalujte se, dlouze se upravujte před zrcadlem a pak udílejte ostatním nevyžádané rady. Garantujeme vám, že se zařadíte mezi nejneoblíbenější návštěvníky fitka!

Oblékáte se do špatné velikosti

Je nám líto, ale legíny v kombinaci s tričkem do pasu vypadají dobře pouze na supermodelkách - a to ještě jen na některých. Patříte k nim? Ne? Potom ušetřete své spolucvičící a oblečte si do posilovny a na cvičení něco volnějšího. Možná máte pocit, že to, co si oblékáte, je pouze vaše věc a nepochybně máte pravdu, ale na druhou stranu je otázkou dobrého vkusu a soudnosti, abyste své spolucvičící nevystavovali pohledu na něco, co vypadá jako vyklopený puding.

Jste posedlí zrcadly

Možná to pro vás bude překvapení, ale zrcadla v posilovně obvykle slouží k tomu, abyste si mohli zkontrolovat držení těla při cvičení, a nikoli, abyste si v něm kontrolovali, jestli vám netečou řasy, nebo z kterého úhlu vypadají vaše bicepsy lépe. Pokuste se neiritovat všechny kolem a své narcistické choutky uspokojit za pomocí soukromého zrcadla doma v koupelně.

Musíte být za hvězdu

Pravděpodobně nikomu nepřijde divné, když si před návštěvou fitka neodlíčíte řasenku, ale když si přihasíte mezi posilovací stroje s velkým makeupem, rtěnkou a výstřihem až pod pupík, jediné, co tím získáte, bude pozornost od šmíráků. Ostatním budete maximálně pro smích.

Páchnete

Rezignujete na deodoranty a vlastně ne vždy stíháte vyprat si mezi jednotlivými cvičícími seancemi oblečení, které jste měla na sobě. Ostatně utěšujete se tím, že by stejně začaly během cvičení zapáchat, protože se přece potíte. V tom případě pro vás máme ohromující novinu; je dost velký rozdíl mezi aroma čerstvého potu a pěkně rozleželou zatuchlinou. A ta druhá možnost je mnohem mnohem horší.

Žvaníte

Chápeme, že máte neodbytnou potřebu vyměnit si s ostatními nové informace, ale zkuste také vy pochopit, že ostatní tuto potřebu nemusí sdílet. Většina lidí se chce při cvičení soustředit sama na sebe a nepotřebuje u toho poslouchat zajímavosti z vašeho soukromého života.

Udělali jste ze sebe asistenta cvičitele

Pasovali jste sami sebe na neoficiálního asistenta cvičitele na základě toho, že už jste na jeho hodinách v minulosti několikrát byli? Zkuste to vykládat svému psychiatrovi a nikoli svým spolucvičícím. Je úplně jedno, kolik týdnů už chodíte cvičit, stále jste nekvalifikovaným amatérem a dokud neabsolvujete adekvátní vzdělání, také jím zůstanete.

Cvičíte si podle sebe

Pokud hodláte ignorovat pokyny instruktora a cvičit si podle sebe, klidně můžete zůstat doma v obýváku a nemusíte kvůli tomu chodit rozčilovat všechny ostatní cvičící. Není úplně příjemné, pokud před vámi poskakuje někdo dle své vlastní choreografie, která se zcela liší od té, kterou předvádí instruktor.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články