Menu
Úvod  › 

Komplimenty, které chce slyšet každá žena

Jsou skoro zázračné. Když máte průšvih, spolehlivě ho vyžehlí, ale když je dost často neříkáte, brzo průšvih budete mít. Představujeme vám komplimenty, které chce slyšet každá žena.

Můžete si o nich myslet, co chcete. Klidně je považovat za největší pokrytectví, nebo podlézání. Ale skutečnost je taková, že ženy potřebují být ujišťovány o svých kvalitách, o tom, že vy o nich víte a dostatečně je oceňujete.

I když to pro vác bude pravděpodobně naprosto nepochopitelné, největším nepřítelem vaší partnerky je zrcadlo. Neustále se srovnává s ostatními ženami (ať už s těmi, které denně potkává, nebo s těmi na stránkách časopisů - a můžete jí klidně stokrát za den vysvětlovat, že Photoshop má s realitou jen velmi málo společného). Pořád pochybuje o tom, zda ji máte rádi dostatečně, nebo ji hodláte v nejbližší době vyměnit za mladší a atraktivnější model. Zkrátka nikdy sama se sebou není dostatečně spokojená (jen tak mimochodem, kolik procent žen myslíte, že je se svým vzhledem spokojeno? Podle průzkumu značky Dove pouhá dvě procenta!) a neustále pochybuje.

A právě tady leží klíč ke spokojenému vztahu, potažmo nekonečným hádkám a konfliktům. Pokud nebudete volit ta správná slova a zásobovat ji těmi správnými komplimenty, koledujete si o značné problémy. Víte, co chce každá žena slyšet?

"Ty jsi žena mého života."

Máte pocit, že jí to opakujete dost často? Chyba! Tuhle větu nikdy nemůžete říkat dostatečně často. Vaše současná partnerka zkrátka potřebuje vědět, že všechny ty, které byly před ní, byly vlastně jen omyly, které se vůbec nepočítají - a hlavně jí nesahají ani po kotníky. Jinak máte problém.

"V těhle šatech vypadáš skvěle."

Pozor! Je značný rozdíl mezi tím, když řeknete, že ty šaty na ní vypadají dobře, nebo že v těch šatech ona vypadá skvěle. Na první dobrou musí být jasné, že zásluha není v daném modelu, ale v její perfektní postavě. Tímto komplimentem naženete spoustu cenných bodů.

"Chtěl bych znát tvůj názor na..."

Může vám být klidně úplně jedno, co si o dané věci myslí, ale když se jí zeptáte na její názor, jí dáváte najevo, že pro vás není jen postelový doplněk, ale zajímá vás i jako osobnost. A je celkem fuk, jak to ve skutečnosti je.

"Jsi krásná žena."

Vaše drahá prostě bytostně potřebuje vědět, že ji vnímáte jako mimořádně atraktivní a přitažlivou. I když se vám může jevit tohle nekonečné ujišťování o její přitažlivosti jako poněkud dětinské a nedůstojné, jí to udělá dobře a vás to nic nestojí.

"Máš na mě dobrý vliv."

Nemusíte zrovna teatrálně vzdychat, že z vás udělala lepšího muže, ale každý rád slyší, že někomu jinému zlepšil život. Dopřejte jí ten pocit, že se pod jejím vlivem měníte v lepšího a dokonalejšího člověka.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články