Menu
Úvod  › 

Věci, které vám žádná žena neodpustí

Pohádá se s vaší matkou a vy se nepřikloníte na správnou stranu, zapomněl jste na její narozeniny, nebo dokonce flirtujete s její kamarádkou. Našli jsme věci, které vám žádná žena neodpustí.!

"Marek byl hezký, chytrý, chodili jsme spolu víc než dva roky a byla jsem přesvědčená, že je chlap, vedle kterého by se dalo zestárnout. Možná by to i klaplo, nebýt toho, že se mi jeden měsíc zpozdila menstruace a začala jsem si myslet, že jsem těhotná. Když jsem to Markovi řekla, následovalo dlouhé ticho a pak se jen úsečně zeptal: A je to alespoň moje? V tu chvíli jsem věděla, že s takovým člověk být v žádném případě nechci," říká sedmadvacetiletá Sabina. Můžete pochybovat o jejím kuchařském umění, nepochválit jí nové šaty, nebo jí pohanět její nejlepší kamarádku, ale existují prohřešky, které udělají za vaším vztahem definitivní tečku. Které věci vám žádná žena nikdy neodpustí?

Jste na straně matky

Dostala se vaše drahá polovička do sporu s vaší matkou a vy jste se přiklonil na stranu své zploditelky? Všechno špatně. Je to sice vaše matka, ale pokud se postavíte otevřeně na její stranu proti své partnerce, získáváte hned několik velkých černých mínusů. Na druhou stranu se není zas tak moc co divit; vy byste také nebyli nadšením bez sebe, kdyby se ona spřáhla se svou matkou proti vám a dávaly vám společně "kapky." Nemusíte jít nutně do konfliktu se svou matkou, ale je potřeba vyjadřovat prakticky nepřetržitou podporu své drahé polovičce, ženy jsou zrovna na tyto záležitosti neúměrně citlivé.

Zapomněl jste na její narozeniny

Nemusíte si pamatovat, kdy jste se seznámili, ba dokonce ani to, kdy jste se brali, nebo kdy mají narozeniny vaše děti. Navzdory všem stupidním romantickým komediím disponuje většina žen normální soudností a dokáže pochopit, že na určitý typ informací skutečně není mužský mozek stavěný. Její narozeniny jsou však výjimkou. Pokud na ně zapomenete, naprostá většina žen to bude vnímat jako urážku adresovanou jí osobně. Odpustí vám, že jí přinesete jen růži a bonboniéru (pokud včas schováte účet od benzínky, kde jste je na poslední chvíli koupil), ale nesmíte na ní úplně zapomenout.

Flirtujete s její kamarádkou

Většina žen se bude, napůl se žárlivostí a napůl s pobavením, dívat, jak prohodíte několik laškovných poznámek s barmankou, prodavačkou, nebo servírkou, která vás obsluhuje v restauraci. Pokud nepřekročíte hranici vkusu, bude takový nevinný flirt vnímat v podstatě jako potvrzení vaší mužské hodnoty a bude ho tolerovat. To však v žádném případě neplatí, pokud to samé chování budete uplatňovat na její kamarádky, nebo nedej bůh na její příbuzné. Rozdíl je totiž v tom, že zatímco od barmanky jí žádné akutní nebezpečí nehrozí, protože ji pravděpodobně vidíte naposledy v životě, v případě kamarádek je situace zcela jiná. V této oblasti se neodpouští ani ten nejnevinnější flirt.

Žertujete o jejím vzhledu

Může vám to připadat jako stokrát omleté klišé, ale ženy si zkrátka na svůj vzhled potrpí, a to i v případě, že nejsou zrovna topmodelky. Jestliže budete žertovat o velikosti jejího pozadí, utrousíte poznámku o křivém nosu, nebo se nediplomaticky zmíníte o tom, že v poslední době poněkud přibrala, koledujete si o velké problémy. Buďte ujištěni, že nikdo nemá lepší přehled o jejích nedostatcích než ona sama. A pravděpodobně je vidí ještě ve zveličené podobě a stačila si ohledně každého z nich vypěstovat solidní mindrák. Možná vám její křivé zuby skutečně nevadí, ale pokud na toto téma utrousíte vtipnou poznámku, můžete se vsadit, že bude mít následujících několik let o čem přemýšlet.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Ženy zažívají víc orgasmů s bohatými muži
Test: Vyznáte se v ženském světě?
5 věcí, které byste měli vědět o ženském mozku
Ženám se líbí muži, kteří umí parkovat