Menu
Úvod  › 

5 vět, které nechce žádná svobodná žena slyšet

Máte kamarádku, která je stále single? Dejte si pozor na následující věty, protože ty vám žádná svobodná žena neodpustí!

Můžete být sebevětší kamarádi a můžete to myslet sebeneškodněji, existují věty, které vám zkrátka žádná single žena neodpustí a měli byste si hodně rozmyslet, než je vypustíte z úst:

1. Možná se dost nesnažíš.

Ať už to myslíte jakkoli, můžete se vsadit, že si to postižená vyloží tak, že ji soudíte za to, že si nebyl ještě schopná najít chlapa. Pokud už jí chcete udílet rady ohledně hledání partnera, zkuste se místo toho soustředit na konkrétní podněty, povzbudit jí a zvednout sebevědomí. Jestliže není single stav její dobrovolnou volbou, za kritiku podanou podobným způsobem vás bude chtít zabít.

2. Tak běž a někoho ulov!

Tak teď jste jí skutečně strhli šupiny z očí a ukázali jí třetí rozměr života. Kdybyste jí neporadili, jak je to jednoduché, vůbec by si toho nevšimla. Za podobné cenné rady plné obsahu a užitečných tipů vám bude určitě neskonale vděčná, zejména pokud jí je po několika pivech zopakujete několikrát po sobě. Pokud nechcete inkasovat ránu do žaludku, raději je zase rychle spolkněte.

3. Měla by ses víc malovat.

Možná tím chcete jen naznačit, že by měla podtrhnout svou přirozenou krásu, aby více vynikla, ale ve finále dosáhnete jen toho, že si bude připadat jako nevzhledná chudinka, která by se měla alespoň namalovat, aby zvládla někoho ulovit. Rozhodně ji víc potěšíte, když vyzdvihnete to, co se vám na ní líbí a oceníte její silné stránky. Možná, že je potom bude chtít sama zdůraznit, a pokud ne, jde jen o její rozhodnutí.

4. Ty jsi prostě moc náročná!

To, že je nějaká žena single, ještě neznamená, že je ochotná brát cokoli, jen aby se svého nezadaného stavu zbavila. Představte si, že i single ženy mají na své partnery nějaké požadavky a rády by si vybíraly. I ony mají svůj soubor požadavků, ze kterých nehodlají ustoupit a které jsou pro ně důležité.

5. Proč se trochu nezměníš?

Můžete mít výhrady k osobnosti své single známé, ale to neznamená, že nebude vyhovovat někomu jinému. Nároky na partnery se naštěstí liší člověk od člověka, tudíž se stoprocentně najde někdo, kdo ocení právě kombinaci vlastností vaší kamarádky. Navíc jde o radu, která je mírně řečeno na dvě věci, zkuste si na povel změnit některou část své osobnosti a uvidíte, jak vám to půjde.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
29 důvodů, proč mají single ženy lepší život
10 důvodů, proč se vám vyplatí zůstat single
5 vět, které nesmíte říci těhotné ženě
Už tam budeme?, aneb nejotravnější dětské věty
5 signálů, že zůstanete svobodná navždy