Menu
Úvod  › 

Jak si prodloužit nohy pomocí oblečení?

Dlouhé nohy vypadají elegantně a sexy. Ovšem ne každému matka příroda nadělila vysoké čůrání. Naštěstí existují módní triky, jak nohy opticky prodloužit. K nejčastějším trikům patří nošení vysokých podpatků, ale ne každý umí chodit na chůdách a vydrží na nich celý den.

Vyrazit v jehlových lodičkách na večírek je určitě fajn, ale vydržet v nich celý den je docela utrpení a určitě nic zdraví přínosného. I já jsme majitelkou krátkých nohou, proto přináším osvědčené triky.

Jak na to?

Monochromatické oblečení

Asi vás napadne, že vzít si na sebe oblečení v jedné barvě není příliš kreativní a zajímavé. Vždyť barvy jsou tak úžasné a dá se s nimi vyhrát. Je-li však vašim přáním prodloužit opticky nohy, pak vsaďte právě na monochromatický look. Zajímavosti můžete dodat za pomocí doplňků.

Kalhoty se zvýšeným pasem

Tyto kalhoty frčely někde v 90 letech, pak se vrátily na krátkou dobu na scénu, ale moc lidí to nezaujalo. Tento trend si chvíli zdříml a opět se vrátil na scénu. Ať už zvolíte rifle nebo maskáče se zvýšeným pasem, budou vaše nohy vypadat o několik centimetrů delší. Navíc je v sychravém počasí uvítáte, protože si můžete k nim obléci krátkou bundu, aniž by vám lezly ledviny.

Vysoké kozačky a podkolenky

Nemusíte si hned brát boty na vysokém podpatku, stačí vysoké kozačky končící nad úrovní kolen. Pokud takové kozačky nemáte, existuje další trik, který uvítáte na podzim a v zimě. Natáhněte si zkrátka jednobarevné nadkolenka.

Mini sukně

Čím kratší sukně, tím vyšší budete vypadat. Samozřejmě pozor, aby vám nevykukoval zadek - nic se nemá přehánět. Nicméně délka spodního okraje sukně hraje při vytváření dojmu vyššího vzhledu důležitou roli.

Overal

K dalším skvělým oblečkům patří overaly. Nejenže jsou moderní, ale správný střih dokáže s délkou vašich nohou zázraky. Overal s volnějšími a dlouhými nohavicemi doplněný o boty na klínku bude to pravé ořechové. Tady je však důležité, aby obuv nebyla vidět, overal je překryje a nohavice splynou s podlahou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Oblečení