Menu
Úvod  › 

Ženy milují drsňáky: Jak být jedním z nich

Jste zdvořilý, empatický, ochotný a ženy na vás kašlou. Hodní kluci prostě nejsou v kurzu, protože jsou také dost nudní. Ženy s těmi zlými spí a hodným se svěřují. Víte, jak se konečně zbavit nálepky hodného kluka?

Je to smutné, ale je to prostě tak. Hodní kluci se ženám hodí na to, aby s nimi chodily na kávu, svěřovaly se jim a volaly jim po půlnoci, když dostanou kopačky. Smetanu vždy slíznou záporňáci, kteří neberou ohledy na nikoho a zajímá je výhradně jen to, co chtějí sami. Ženy sice kvůli nim mají těžkou hlavu a prolijí litry slz, ale za rebely a drsňáky by si nohy ušoupaly. Ostatně nedávno provedená australská studie dokázala, že ti muži, kteří ignorují pravidla, jsou pro ženy mnohem více žádoucí než jejich slušní kolegové.

Autor výzkumu, Matthew Hornsey, k tomu uvádí: "Nonkonformita je pro ženy velmi atraktivní vlastností, stejně jako lehce riskantní chování, či asertivita. Pravděpodobně je to evoluční záležitost, kdy mírně sobečtí rebelové měli vždy větší naději na přežití a mohli své potomstvo lépe zajistit." Navíc rebelové vyčnívají z davu a jsou tak pro ženy nejen viditelnější, ale i přitažlivější, protože je automaticky vnímají jako vůdce smečky. Jak se tedy zbavit nudné image hodného kluka a stát se drsňákem?

Drsný styl

První rada pochází od stylisty: Může se vám to jevit jako klišé, ale vaší image drsňáka prospějí i ty nejklasičtější kousky pánského šatníku. Jednoduché bílé nebo černé tričko, padnoucí džíny a černá kožená bunda by se měly stát vaším poznávacím znamením. Hlavně se nesnažte být za každou cenu oblečení podle poslední módy. Klidně vsaďte na klasiku, která však není zženštilá. Drsňáka prostě nikdy nepotkáte v růžovém tričku s límečkem. Tečka.

Nespěchejte

Pokud se domníváte, že drsňáci okamžitě po seznámení zvou na rande, volají a zajímají se, jste na velkém omylu. Buďte vágní ve svých plánech, nechte návrhy alespoň některých termínů schůzek na ní a rozhodně nespěchejte. I když vás to může stát určité přemáhání, tvařte se, že je vám v podstatě jedno, kdy a jestli vůbec se uvidíte. Můžete se vsadit, že ona to tak nenechá.

Riskujte

Hodní kluci nikdy dobrovolně neopustí bezpečné vody a pohybují se pouze v rámci pravidel. Drsňáci riskují a nedají na sobě znát strach. Nemusíte nutně svou nebojácnost demonstrovat pouličními bitkami, nebo podobně riskantními akcemi, ale smiřte se s tím, že misionářskou polohou na manželské posteli na ní dojem neuděláte. Překonejte své předsudky, odhoďte konvence a dopřejte si rychlovku v tmavém průjezdu, nebo na toaletách v restauraci. Pamatujte si, že hodní kluci jsou svázaní konvencemi, ti ostatní si užívají.

Nebuďte nudní

Jakmile zapadnete do rutiny, stanete se pro ženy nezajímavými. Podle psychologů je tomu tak proto, že naše mozky se velmi rychle adaptují na nové podněty a poté na ně reagují stále slaběji. Je to podobné, jako když si zvyknete na hlučnou ulici pod oknem nového bytu. Nejprve vám vadí a po několika dnech už ji ani nevnímáte. Udělejte občas něco, co od vás nečeká, nebo to, co běžně neděláte. Začleňte do svého života věci, které budou pro ostatní zajímavé a atraktivní. Zkoušejte nové koníčky, dopřávejte si nevšední zážitky, setkávejte se se zajímavými lidmi. Vyjeďte ze zajetých kolejích a rázem budete mnohem přitažlivější a atraktivnější.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
9 důvodů, proč ženy milují mizery
Náhodný sex vám prospěje víc, než si myslíte
9 signálů, že byste měli ukončit vztah na dálku
10 věcí, o kterých by vaše přítelkyně neměla vědět
5 věcí, které skrývají ženy před svými muži