Menu
Úvod  › 

Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat

Neustále někomu telefonuje a očividně se snaží, abyste ho nezaslechla. Básní o svých kolegyní a při hádce začne být velmi rychle agresivní. Existují varovné signály, které byste na schůzce nikdy neměla ignorovat.

Na první schůzce obvykle nepoznáte, zda spolu zestárnete a vychováte hejno dětí. Existují ale varovné signály, které vám mohou prozradit, že budoucnost vašeho vztahu velmi pravděpodobně nebude tak růžová, jak se vám možná zdá. Znáte je?

Necítíte se s ním výjimečně

Pokud se s ním ani na prvních schůzkách necítíte jako ta nejkrásnější, nejinteligentnější a nejúžasnější žena pod sluncem, neočekávejte, že to bude ještě někdy lepší. Jsou vaše schůzky neslané nemastné a v podstatě ani nevíte, jaký byste z nich měla mít pocit? Jestliže ve vás nedokáže ani zpočátku probudit pocit, že jste výjimečná, dá se bohužel očekávat, že váš vztah se brzy vyčerpá.

Jste pro něj jen úlovek

Vy očekáváte dlouhodobý vztah a pro něj jste jen dalším zářezem na pažbě. To, jestli má každý z vás od schůzky jiná očekávání, zjistíte velmi brzo. Snaží se vás dostat jen do svého bytu, potažmo do své ložnice, nebo vymýšlí program a plánuje program i na další schůzky? Všímejte si, jak rychle se vás snaží dotlačit do postele a do jaké míry bere ohled na vaše vlastní přání.

Básní o jiných ženách

O vás toho moc neví, ale zato celý večer básní o své nové kolegyni, kamarádce, své bývalé, nebo švagrové? Pokud se většina jeho verbálních projevů týká jiné ženy, mělo by vám v mozku začít blikat varovné červené světlo. Štve vás to na první schůzce a postupem času vás to bude rozčilovat už jen víc.

Chová se divně

Během schůzek neustále posílá esemesky, odchází telefonovat mimo váš doslech a rozhodně to nevypadá, že telefonuje se svou nemocnou matkou. Má pro vás připravenou hromadu výmluv, komu volal a proč právě tenhle hovor musel nutně zvednout. Pokud se takto chová na rande, kde by se měl snažit na vás zapůsobit, dokážete si představit, jak se bude vyvíjet váš další vztah?

Nesnese odpor

Během schůzky rozvinete neškodnou diskusi, například o filmu, který vás naposledy zaujal, a jeho reakce je, mírně řečeno, prudká. Pokud nemáte na věc stejný názor, začíná být agresivní, je sarkastický a udělá v podstatě všechno, jen aby měl poslední slovo. Nehraje fér od začátku? Časem to bude jen horší.

Visí na vás

Pokud vám není patnáct, už jste zřejmě zjistila, že ve funkčním vztahu musí mít každý z partnerů svůj osobní prostor. Visí vám na rtech, směje se i tomu, když řeknete, že je dneska pondělí, jen proto, aby se vám zavděčil. Každou sekundu chce strávit s vámi, neustále vám volá, zahrnuje vás dárky a všemožnou pozorností, že se nemůžete ani nadechnout. Vymažte si ho z mobilu a rozhoďte sítě někde jinde.

Všechno řekne své matce

Nic proti pozitivním vztahům mezi synem a matkou, ale pokud převypráví své matince průběh vašeho rande do posledních detailů a pak ji ještě požádá, aby na vás vyjádřila svůj názor, měla byste se co nejrychleji poohlédnout po nouzovém východu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak udělat dojem na první schůzce
9 nápadů na netradiční rande
7 smrtelných hříchů na prvním rande
Jak se obléknout na rande
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande