Menu
Úvod  › 

11 sexuálních faktů, kterým rozumí jen ti, co jsou spolu dlouho

Jste spolu víc než deset let? Potom váš sexuální život vypadá nejspíš následovně. Varování: Nic pro citlivé a romantické duše!

1. Používáte sex jako platidlo.

No, přesněji, ona ho tímhle způsobem používá. Když jste na ní hodně milí, něco za ní zaplatíte, nebo místo ní vytřete podlahu, razantně se zvyšuje pravděpodobnost, že večer něco bude. Stoprocentní spolehnutí na to ale bohužel také není.

2. Ať žijí rychlovky.

Když už k něčemu dojde, přivede vás k vyvrcholení během pár okamžiků (ostatně měla roky na to, aby se naučila, co vám dělá dobře), takže je zase rychle po akci.

3. Důležité otázky neodkládáte.

Vzpomenete si uprostřed sexu, že jste ještě nezaplatili složenku za odvoz popelnic? Na co čekat? Prostě si to sdělíte hned - dřív, než to zase zapomenete.

4. Variabilita poloh.

Když už náhodou skončíte v nové poloze, je to většinou omylem a nejspíš se vám u toho zablokují záda. Takže pokorně a rádi zůstáváte u svých tří oblíbených.

6. Královna džungle.

Vaše partnerka už si porost intimních partií upravuje výhradně tehdy, když ví, že se bude svlékat do plavek. Svlékání v ložnici rozhodně dostatečnou motivaci nepředstavuje.

6. Zredukovaná předehra.

Když si chcete dát předehru, skočíte do sprchy. Každý zvlášť.

7. O sexu s přáteli nemluvíte.

Ne, že byste byli tak decentní, ale jednoduše nemáte o čem.

8. Častější menstruace.

Nevíte, jak je to možné (a google vám na tento dotaz neodpoví), ale máte pocit, že vaše drahá polovička menstruuje přibližně pětadvacet dní v měsíci.

9. Místa, kde si užíváte.

Už jste vyzkoušeli sex na všech myslitelných místech ve vašem bytě. A právě proto už ho provozuje jen v posteli.

10. Sex a alkohol.

Když se oba cinknete, váš sex se výrazně vylepší. Jenže ve svém věku už máte tak děsivé kocoviny, že si každý alkoholový exces dobře rozmýšlíte.

11. Sexuální trapasy.

Výhodou je, že když vám při intimní chvilce unikne nějaký nepatřičný zvuk, nebo se vám stane jiný trapas, je vám to oběma jedno. Všechno už tu totiž bylo.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články