Menu
Úvod  › 

6 způsobů, jak oživit váš sexuální život

Nuda, stereotyp, žádná vášeň. Skomírá váš ložnicový život? Oživte ho pomocí následujících šesti tipů.

Můžete mít ten nejžhavější vztah na světě, užívat si vášnivého sexu každý den, nicméně po určité čase každý vztah poněkud zevšední a vychladne. "Utlučou" ho složenky, pracovní povinnosti, psaní domácích úkolů s dětmi, placení nájemného a další položky každodenního stereotypu. Ani po letech však nemusíte dát vášnivému sexu sbohem. Následující tipy vám pomohou k jeho oživení:

1. Upřímnost

Máte dojem, že váš sexuální život už není jako dřív a jeho kvalita klesá? Promluvte si o tom. Je možné, že ona to cítí stejně a budete mít společnou motivaci k nápravě. Upřímnost je klíčovým předpokladem k tomu, abyste mohli identifikovat problém. Buďte upřímní nejen ke své partnerce, ale především sami k sobě. Přemýšlejte o tom, co vám chybí, kdy ke změně došlo a o svých možnostech nápravy. Udržení komunikace je základním předpokladem úspěchu.

2. Novost

Snažte se nezabřednout do stereotypu a zůstaňte otevřeni experimentování a novým podnětům. Nikdy nepředpokládejte, že svou partnerku dokonale znáte a že vás nemůže ničím překvapit. A stejně tak nedopusťte, aby z vás tento dojem získala ona. Zkoušejte nová místa a polohy, dejte si čas na objevování nových technik, uskutečňujte své fantazie, experimentujte se sexuálními pomůckami. Nenechte se omezovat svými předsudky.

3. Různorodost

I když objevíte novou aktivitu a techniku, která vás mimořádně vzrušuje, dávkujte jí jen po troškách, aby nezevšedněla. Snažte se udržovat svůj sexuální život pestrobarevný a různorodý. Rutina je největším nepřítelem vášně.

4. Spontánnost

Nebojte se překvapit svou partnerku - a vlastně i sami sebe. Jakýkoli erotický, či romantický nápad okamžitě uskutečněte. Překvapení a spontánnost jsou hlavními zbraněmi párů, které si dokáží svůj sex skutečně užít. Překvapte svou partnerku nečekanou akcí a zajistěte tak vám oběma nezapomenutlný zážitek.

5. Očekávání

Ačkoli je spontánnost v sexu velmi prospěšnou, nelze stavět pouze na ní. Nepodceňujte proto ani plánovaný sex. Svěřte se partnerce se svými fantaziemi a naplánujte si společně jejich uskutečnění.

6. Respekt

Pokud vám to má v posteli klapat, musíte si uvědomit, že každý z vás má své hranice někde jinde a musíte je vzájemně respektovat. Slaďte tedy své fantazie s hranicemi toho druhého a najděte vysoce vzrušující kompromis.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Sex po telefonu: Co při něm říkat
Mužský bod G: Kde ho najdete a jak s ním zacházet
25 věcí, které chtějí muži v posteli
Naučte ji dívat se na erotické filmy!
Jak dokonale namasírovat ženu