Menu
Úvod  › 

11 sexuálních tipů pro muže

Vyčistili jste si zuby, navlékli kondom a svlékli ponožky? Potom jste připraveni na lekci sexu, kterou vám chtějí udělit ženy.

1. Nevěřili byste, jak velmi mohou zuby ovlivnit váš sexuální život. Pokud možno nezapomínejte vyčistit si je předtím, než očekáváte pokračování v posteli. Těžko můžete očekávat vášnivé líbání, když váš dech má téměř radioaktivní účinek.

2. Těžké jídlo před sexem není úplně nejlepší nápad. Knedlozelovepřo vás uzemní dokonale na celý večer a na vášnivý sex vám zbude jen vzpomínka.

3. Mírněte se s pitím. Množství piv sice povzbudí vaši touhu, ale to samé rozhodně nelze říct o vašem penisu. Buďte ujištěni, že vaši partnerku rozhodně nepotěší, když bude muset na vaší erekci odpracovat několik desítek minut a minimálním efektem.

4. Jakýkoli výtok z penisu nebo jeho otok by pro vás měl automaticky znamenat sexuální tabu. Například chlamydie probíhají u mužů prakticky bez příznaků a projevují se právě pouze lehkým začervenáním špičky penisu. Zkuste brát ohled na svou partnerku.

5. Uvědomte si, že na svůj penis se díváte shora, kdežto na penisy ostatních mužů ve sprše fitka z profilu, takže se vám logicky musí zdát větší. Je zbytečné dělat si kvůli tomu mindráky.

6. Pokuste se nesoustředit se při sexu pouze na genitálie a věnujte se i jiným částem ženského těla. Buďte ujištěni, že se vám tato investice vyplatí.

7. S komplimenty, které věnujete partnerce, nikdy nemůžete udělat chybu. Pokud jí pomůžete odbourat komplexy, odměnou vám bude geniální sex.

8. Ušetřete si pár korun na lubrikant. Vyplatí se vám to.

9. Ač se vám to možná zdá neuvěřitelné, klitoris skutečně neslouží jako tlačítko, kterým můžete své partnerce přihrát rychlý orgasmus a jít domů. I když si stále mnozí muži myslí, že čím silněji jej budou mačkat a třít, tím intenzivnější bude její vyvrcholení, zapomeňte na tento nesmysl co nejrychleji.

10. Orgasmu stimulací klitorisu dokáže dosáhnout v podstatě každý žena. Přesto však většina z nich touží alespoň jednou prožít vaginální vyvrcholení, už proto, že klitoris si dokáže stimulovat sama.

11. Sundejte si ponožky, než jdete do postele.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Mýty o pornu: V čem vám filmy lžou
Co byste se měli naučit od starších mužů
Sex bez předehry: Kdy do něj jít
Největší chyby, které dělají muži v posteli