Menu
Úvod  › 

20 sexuálních rad pro ženy (od mužů)

Mezi stydlivou puťkou a dokonalou milenkou není tak velká propast, jak si možná myslíte. Inspirujte se dvaceti erotickými radami, které vám vzkazují muži.

1. Naučte se zacházet s jeho penisem. Požádejte ho, ať před vámi masturbuje, nebo si od něj nechte vést ruku. Naučíte se velmi užitečné fígle.

2. Pokud jste si toho ještě nevšimly, muži nemají jen penis, ale také varlata. A ty jsou prakticky stejně citlivá. Je tedy velká škoda, pokud je do svých aktivit nezapojujete.

3. Hvězdný trojlístek uzavírá hráz, která se nachází mezi varlaty a konečníkem. Opět jde o vysoce výbušnou oblast, kterou byste měly konečně přestat vynechávat.

4. Trocha neslušných řečí a vulgarit z vás neudělá v našich očích šlapku, ale nezapomenutelnou milenku.

5. Spíte spolu každou středu při zhasnuté lampičce? Vykašlete se na zvyky, tradice a stereotyp a udělejte všechno jinak. Vyzkoušejte novou polohu, rekvizity, nebo scénář. Váš partner to velmi ocení.

6. Podívejte se společně na porno. Možná zjistíte, že vás vizuální podněty vzrušují stejně jako jeho a načerpáte užitečnou inspiraci.

7. Vzbuďte ho na noční sex. Jestli něco nečeká po několikaletém vztahu, tak tohle. A v jeho očích tím hodně stoupnete.

8. Nebojte se použít lubrikační gel. V jistých případech tím předejdete velmi nepříjemnému zážitku pro všechny zúčastněné. A trochu ho můžete nanést i do špičky kondomu.

9. Dovolte mu masturbovat mezi vašimi ňadry. Jde o jeden z nejvíc vzrušujících zážitků, které mu můžete dopřát.

10. Přestaňte být pasivní. Iniciujte sex, řekněte si o to, co máte ráda a převezměte aktivitu. Rádi se necháme vést.

10. Nepodceňujte roli rekvizit. Jehlové podpatky, nebo latecový korzet dokáží zázraky.

11. Popište mu, jak moc ho chcete a jak vás vzrušuje. Neexistuje muž, kterého by podobné vyjádření nedostalo.

12. Masturbujte před ním. Vykašlete se na svůj stud a ukažte mu, jak sama sebe dráždíte. Připravíte mu tak nezapomenutelný zážitek. Zvlášť když bude moci rozdělanou práci dokončit.

13. Dopřejte mu soukromý striptýz. Je jedno, jak velké je to klišé, důležité je, že stoprocentně funguje.

14. Zajímejte se o jeho erotické fantazie a alespoň nějaké mu vyplňte.

15. Po sexu nechte jeho penis v klidu. Je jen málo otravnějších a nepříjemnějších věcí než opětovné dráždění a dotýkání se penisu těsně po ejakulaci.

16. Naučte se líbat a s konečnou platností se smiřte s tím, že vášnivost polibku se skutečně neměří tím, jak hluboko se vám podaří vstrčit jazyk do partnerových úst.

17. Nepředstírejte orgasmus. Možná to děláte ze soucitu, ale škodíte tím jen sama sebe. Takhle se nikdy nedozvíme, co skutečně chcete a co se vám líbí.

18. Chvalte ho. Vám je také příjemné poslouchat komplimenty a zvedat si tím sebevědomí. Věřte, že stejný účinek to má i na vašeho partnera.

19. I když vás všude přesvědčují, že muži myslí penisem, skutečně existují i mnohá další místa, kde jsou nám vaše doteky příjemné. Nebojte se je objevit.

20. Orálním sexem nikdy nic nezkazíte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
6 znamení, že nebude stát v posteli za nic
20 tipů, jak vrátit jiskru do postele
Většina žen orgasmus nikdy nezažije
Mýty o mužích a sexu