Menu
Úvod  › 

Tipy na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou patří k oblíbeným zvykům, jehož kořeny sahají daleko do historie. Nevěsta i ženich se loučí každý po svém a připravují se na vstup do nového společného života, poslední rozlučka umožňuje ?vyhodit si z kopýtka? každý sám. Tato tradice není známá jen u nás, ale dodržuje se po celém světě.

Muži si rozloučení se staromládeneckým životem užívají na maximum, jinak tomu není ani u dam. Existuje nespočet možností, jak rozlučku zorganizovat. Buďto se o program postarají přátelé, případně si lze nechat rozlučku přichystat profesionálně od různých společností.

Zdroj:Rozlučka se svobodou

Stará dobrá klasika

Jestliže si neužijete na všelijaké extravagance, pak vám postačí posezení s přáteli v hospodě, kde pijete, povídáte si, případně objednáte striptéra/striptérku. Rozhodně to nemusí být nuda, protože v ČR přibývá hospod, které jsou něčím výjimečné. Mohou být ve westernovém stylu, historickém stylu včetně toho, že obsluha má dobové kostýmy, hororovém stylu, retro apod.

Sport a adrenalin

Chcete-li si ještě před vstupem do manželství zkusit adrenalinový zážitek (protože ono manželství adrenalinové bude) pak jde o super průpravu. Ať už se necháte unášet balónem, kde můžete nad vrcholky hor bouchnout šampaňské nebo dáte předost skoku padákem. Adrenalinových zážitků dnes existuje nepřeberné množství.

Od hospody k hospodě

Vymést všechny hospody v okolí? Inu proč ne? Vytvořte si ovšem již předem plán, kudy vaše kroky povedou a naplánujte si v každé hospodě jedno pivo či panáka. V té poslední můžete už zůstat a rozjet velkolepou akci.

Jak rozlučku ozvláštnit

Určitě se vyplatí udělat tento okamžik nezapomenutelný. S tím pomohou různé kostýmy, trička s potisky, rekvizity. Nejdůležitější na celé rozlučce je nápad. V jakém duchu se ponese a kde se bude konat. Muži mohou být mořskými vlky - piráty, dámy sexy dračice, policistky apod. Speciální kostýmy se dají koupit online v různých e-shopech.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a svatba