Menu
Úvod  › 

Roztočte to ve velkém stylu ? tipy na rozlučku se svobodou pro muže

Plánujete rozlučku se svobodou pro kamaráda, ale nemáte zdání v jakém stylu ji provést? Pak se nechte inspirovat našim článkem. Chcete-li, aby se na rozlučku se svobodou vzpomínalo ještě roky po svatbě, pak jste tady správně. Rozlučka musí být zkrátka nezapomenutelná!

Buď si vystačíte s vlastní rozlučkou, kterou je důležité předem do detailu naplánovat a zorganizovat, nebo vám pomohou firmy, které se specializují právě na rozlučky. Pro pánskou rozlučku se svobodou existuje nespočet možností, tady jsou některé z nich.

Zdroj:Pánská rozlučka se svobodou

Ať už pánská či dámská rozlučka se svobodou je považována za celosvětově proslulou předsvatební tradici, kdy si nastávající manželé ještě užijí dámskou či pánskou jízdu a rozloučí se svobodou, pak už nastává společný život a zábavy jaksi ubude. Tradičně se pořádala rozlučka poslední den před svatbou, ale od tohoto zvyku se ustupuje, kdo by chtěl svatební den prožít s kocovinou.

Únos

Jestliže chcete zažít mimo legrace i trochu adrenalinu, uneste nastávajícího ženicha nebo ho vlákejte jiným způsobem do léčky a přivezte jej do baru, kde bude již vše předem připraveno. Od různých rekvizit, jako brčka s kozami, masky, kostýmy, dekorace, balónky s heliem a neškodí připravit pár alkoholových her a samozřejmě dámský striptýz.

Zážitková rozlučka

Stejně, jako existují adrenalinové a zážitkové dárky, lze předem připravit a naplánovat v tomto stylu i rozlučku. Ať už jde o pivní lázně, gurmánský zážitek, střelba na střelnici. Vše zakončené "pijatikou", přičemž zážitky budete natáčet na kameru. Ženich se je pak může doma pouštět znovu a znovu - a vzpomínat s úsměvem na rtu.

Víkendový pobyt s partou

Rozlučka se nemusí týkat pouze jednoho večera, ale lze naplánovat celý víkend. Jde především o dobrodružství, kde parta chlapů může vyrazit kempovat do hor, na rafty, strávit pokerový víkend či navštívit adrenalinové středisko. Výhodou víkendu je fakt, že ráno začínáte s čistým štítem a tyto aktivity spojíte s večerním dýchánkem, kde nebude chybět ani alkohol.

Rozlučka pro gentlemany

Nestojíte-li o kravál a klasickou rozlučku, kde teče "chlast", lze ji absolvovat v pánském salonku s whiskey v jedné ruce a doutníkem v druhé. Různé ochutnávky jsou zpestřením i startovní čárou večera. Existují nóbl podniky, kde tyto rozlučky pořádají a mají vše zmáknuté do detailu. Vybrat si můžete i styl, který vám bude nejvíce sedět. Ať už připomíná filmové prostředí, atmosféru Kuby, retro podnik, nablýskanou garáž a další.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a svatba