Menu
Úvod  ›   › 

4 důvody, proč řešit svatbu na podzim

Váš milý se vyslovil a vy celá záříte štěstím. Nejraději byste se vdávala v nejbližší době a měla to celé za sebou? Pak trochu přibrzděte a nenechte se připravit o veškerou tu parádu, která je se svatbou spojená. Ach ano. Je to poměrně hodně úkolů a starostí, ale pokud začnete svatbu řešit už teď ? na podzim, získáte spoustu času.

Přesto, že vdávat se budete třeba až na jaře či během léta. Nic se nemá uspěchat. Má-li být svatba perfektní, tak už vůbec ne. Je úplně jedno, jakým způsobem vás partner požádal o ruku. Tak či onak se vyslovil a vás teď čeká kolotoč příprav. Pokud si však na přípravu vezmete dostatek času, nebudete litovat. Proč?

Stihnete zhubnout do šatů

Ruku na srdce, v tento nejkrásnější a nezapomenutelný den chce každá žena vypadat co nejlépe. Mít perfektní šaty, které zvýrazní skvělou postavu. No a co, že vás momentálně trápí madla lásky a nějaké to kilo navíc - času dost. Do jara nebo léta postavu stihnete vypilovat k dokonalosti.

Bezchybný účes

Sychravé počasí moc nepřeje trvanlivosti účesu. V den svatby je přáním každé nevěsty vypadat jako princezna a mít senzační look. Podzim je ideálním obdobím pro plánování a přípravu. Jaro a léto však pro uskutečnění svatby. Ono každé roční období má své pro i proti, ale když je venku teplo, drží lépe účes. Navíc máte spoustu času vyzkoušet se svou kadeřnicí, co vám sluší nejvíce.

Make-up

Podobně jako účes je na tom i make-up. V létě je pokožka pěkně opálená, přirozená, což zvýrazní svatební make-up a ještě více vaše krása vynikne v bílých či světlounkých šatech. I v tomto případě máte dost času vyzkoušet různé styly líčení a vybrat to nejlepší.

Svatba venku

Budete-li se brát za příznivého počasí je trendem dnešní doby svatba venku. Jenže to chce dost času nejen na přípravu, ale i objednat a zamluvit vhodné místo včetně stanu či jiného přístřešku. Pokud byste plánovali svatbu na poslední chvíli, musíte vzít, co se nabízí. Takto máte dost času a možnost si vybírat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a svatba