Menu
Úvod  › 

Roztočte to ve velkém stylu ? tipy na rozlučku se svobodou pro ženy

Patrně úplně nejdůležitější na celé rozlučce se svobodou je nápad. V jakém duchu se večer bude odvíjet. Zda se ženy přestrojí za sexy bohyně, policistky, kovbojky, námořnice či havajské tanečnice. Důležitou roli hrají rovněž doplňky. Nejen kostýmy, ale i dekorace a celkové pojetí. Klíčové je být vidět a stát se středem pozornosti. Přeci jen jde o poslední párty za svobodna, tudíž by nasávající nevěsta měla být jako opravdová stár. A aby byl večírek skutečně nezapomenutelný, nesmí chybět pořízení vtipných fotografií a videa.

Cílem loučení se svobodou je hlavně se pořádně odvázat a pobavit. Často na takovém večírku nechybí doprovodný program, jako je striptýz (ten není jen pro pány, ale i dámy). Ovšem to je už otázkou volby a každý si speciální oslavu představuje jinak. Přinášíme pár tipů, třeba si něco vyberete.

Zdroj:Dámská rozlúčka se svobodou

Tanec, šampaňské a limuzína

Ač klasické, přesto naprosto originální. Jízda limuzínou a přípitek zaručí, že si budete připadat jako hollywoodské hvězdy. Roztočte to ve velkém stylu. Objednejte si luxusní limuzínu, která vás proveze městem, přitom můžete popíjet perlivé víno a večer zakončíte v music clubu pořádným tanečkem.

Vyrazte do wellness

Ne každá žena je temperamentní a potřebuje divočinu. Po dlouhých a náročných svatebních přípravách si zaslouží relax a odpočinek s nejlepšími kamarádkami. Vyrazit můžete na dámskou wellness jízdu a užít si odpočinek, rozmazlování, masáže, koupele, gurmánský zážitek bez svých drahých protějšků.

Zážitkové nebo adrenalinové dárky

Vybírat lze z tuctu zážitkových dárků. Od letu balónem, po plavbu lodí, až po jízdu kočárem taženým koňmi či historickým autem. Přidáte-li k tomu všemu dobré jídlo a pití, společnost vybraných přátel, hudbu - zaručeně máte o zábavu ve velkém stylu postaráno.

Ovšem i mezi ženami se najdou divošky, které dají přednost dobrodružství a rozlučku si chtějí parádně užít. Nejen mužům se připisují adrenalinové zážitky. Vymyslete něco, co můžete podniknout společně s nevěstou - takové akce parádně upevňují přátelství.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a svatba